Відкритий чемпіонат світу з шидокан-карате в Ужгороді

В обласному центрі Закарпаття – відкритий чемпіонат світу з шидокан-карате. На престижні змагання сьогодні, 9 червня, з’їхалися 270 каратистів (200 дітей та 70 дорослих) із 16 країн світу: Японії, США, Австралії, Кувейту, Чилі, Монголії, Греції, Чехії, Словаччини, Німеччини, Угорщини, Франції, Бельгії, Вірменії, Грузії та, звісно, України. Турнір проходить у спортивному комплексі «Юність».

У перерві між боями відбулося офіційне відкриття змагань.

Мер Ужгорода подякував і меценатам, завдяки яким стало можливим проведення таких грандіозних змагань в Ужгороді, персонально – організаторам чемпіонату – Михайлу та Ірині Годинцям.

Підтримку у проведенні турніру надала й Ужгородська міська рада.

Почесний гість турніру – Канчо Йосідзі Соено, засновник шидокан-карате. Три роки тому, коли чемпіонат світу проходив у Будапешті, Бранч-президент шидокан- карате в Україні, голова Закарпатської обласної федерації шидокан-карате Михайло Годинець запросив Йосідзі Соено до Ужгорода, тоді він провів міжнародний семінар. Саме тоді ж Канчо Йосідзі Соено і прийняв рішення, що чемпіонат світу з шидокан-карате у 2018-ому відбудеться саме в обласному центрі Закарпаття. Сьогодні – він вдруге у нашому місті, завтра також проведе семінар.

Учасники чемпіонату змагаються у таких у розділах:
– KNOCKDOWN KARATE (дорослі)
– SHIDOKAN GLOVES (дорослі)
– KATA (16 років +)
– TRIATHLON (дорослі)
– KNOCKDOWN KARATE (діти, юнаки та юніори).
До обіду боролися діти, зараз розпочнуть боротьбу дорослі.

 

clipnews