Держава пропонує унікальну програму підтримки для аграріїв, які прагнуть оновити техніку для ефективнішої роботи, – повідомив голова Закарпатської ОВА Мирослав Білецький.
– Вона діє в межах політики «Зроблено в Україні», ініційованої Володимиром Зеленським.
Купуючи сільськогосподарську техніку та обладнання вітчизняного виробництва, наші підприємства можуть отримати компенсацію 25% вартості.
У державному бюджеті цьогоріч передбачено 1 млрд 200 млн грн для реалізації цієї ініціативи.
Хто може отримати кошти?
Юридичні особи та ФОП, основною діяльністю яких є виробництво або перероблення сільськогосподарської продукції.
Обов’язкова умова – реєстрація в Державному аграрному реєстрі (ДАР).
Перелік техніки, що бере участь у програмі, налічує вже 14 209 позицій від 162 українських виробників. Його регулярно оновлює Міністерство економіки, довкілля і сільського господарства.
Як скористатися Програмою?
Оберіть постачальника та техніку/обладнання з офіційного Переліку, розміщеного на сайті Мінекономіки;
зверніться до уповноваженого банку із заявою та пакетом документів для отримання компенсації.
Закликаю закарпатських аграріїв доєднуватися до програми та отримати компенсацію від держави. Так ви не тільки підсилите власне підприємство, а й підтримаєте вітчизняного виробника.