Понад 1700 учасників, представники громад, народні депутати, міністри, ОВА, обласні ради, експерти й інші. На порядку денному – надважливе питання: просторове планування в територіальних громадах, – повідомив заступник голови Офісу президента Віктор Микита.
– Під час Конгресових слухань очільники тергромад отримали можливість донести позиції щодо проблематики розроблення і затвердження містобудівної документації на місцевому рівні відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
Дискусія була звично активною та конструктивною. Ми розглянули різні позиції, обговорили реальну проблематику і підійшли до питання з практичної точки зору.
Голови громад висловилися однозначно щодо необхідності продовження дії відповідних положень законодавства щодо відтермінування пунктів про обов’язковість розроблення містобудівної документації, поєднаної із землевпорядною, у форматі електронного документа.
Пропозиції від тергромад: продовження дії вищевказаних положень законодавства на 3 роки після завершення війни для громад прифронтових областей і до 1 січня 2028 року для всіх інших територій.
Маємо взаємопорозуміння і підтримку від парламентарів. Дякуємо за зустрічний курс. Це важливо зараз для абсолютної більшості громад країни.
Маємо постійну підтримку від Президента Володимира Зеленського, для якого питання громад є важливим пріоритетом.







