Віктор Микита взяв участь у засіданні Президії Конгресу місцевих та регіональних влад, яке пройшло на чолі з Президентом Зеленським

Узяв участь у роботі засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад України, яке пройшло на чолі з Президентом Володимиром Зеленським, – повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.

– Головне питання порядку денного – енергетична безпека країни.

Глава держави дав доручення Уряду представити суспільству всі пропозиції щодо того, як підтримати людей, наші громади, українські компанії в умовах жорстких дефіцитів електрики.

Уже готовий пакет змін до законодавства, який незабаром буде проголосований у парламенті. Є рішення Уряду. Є нові кредитні програми – повністю безвідсоткові кредити для людей і дешеві й лояльні кредити для бізнесу. Все це має запрацювати якнайшвидше.

На засіданні взяли слово представники військових адміністрацій, громад та бізнесу, які надали власні пропозиції для оперативного розвʼязання поточних питань.

Росія й надалі продовжує атаки на енергетичну інфраструктуру, тож потрібно готуватися до вирішення проблем і на рівні регіонів та громад.

clipnews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *