У межах програми «Energy Help» 211 підприємств Закарпаття отримали часткову компенсацію за придбані альтернативні джерела енергозабезпечення

Це важлива ініціатива, що допомагає бізнесу адаптуватися до викликів, стати більш енергонезалежними, продовжувати роботу в звичайному темпі, – повідомив заступник голови Закрапатської ОВА Василь Іванчо.
– З початку 2023 року відшкодовано/буде відшкодовано 26,3 млн грн за встановлення 300 одиниць обладнання. До цього переліку входять 186 генераторів, 61 акумуляторна батарея, 22 зарядні станції, 19 сонячних електростанцій і 12 інверторів.
Програма «Energy Help» і надалі діє, тому всі зацікавлені представники бізнесу можуть подавати заявки на порталі «Допомога Закарпаття»: https://dopomoha.carpathia.gov.ua/
Важливо, щоб бізнес продовжував працювати, наповнював бюджети та сприяв розвитку економіки, тож ця програма – чудова можливість отримати підтримку та зробити крок до енергонезалежності. Інвестиції в альтернативні джерела енергії сьогодні – це запорука стабільного майбутнього завтра.
clipnews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *