На Тячівщині планують демонтувати торік пошкоджений міст

Роботи проведуть у межах реалізації проєкту реконструкції переходу через р. Тересва на дорозі державного значення Н-09 Мукачево – Рахів – Богородчани – Івано-Франківськ – Рогатин – Бібрка – Львів.
📍Перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький провів нараду з представниками дотичних структур і відомств, на якій обговорили деталі та скоординували дії.
✔️ Підрядна організація, відповідальна за реконструкцію, упродовж тижня підготує графік виконання робіт, його узгодять і вже на початку серпня розпочнуть реалізацію проєкту. Окрім демонтажу обʼєкта, також планують перемістити газову трубу, розчистити русло річки тощо.
💬 «Терміни дуже стислі, зараз ідеальний момент: рівень води невисокий, а вимушене тимчасове відключення від газопостачання мешканці окремих населених пунктів відчуватимуть не так гостро, ніж, до прикладу, восени чи взимку», – підкреслив Мирослав Білецький.
Дату початку робіт, а також графік, коли у зв’язку з перенесенням труби буде відсутнє газопостачання, оприлюднимо завчасно☝️
clipnews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *