Віктор Микита на сесії Закарпатської облради закликав депутатів сприяти на місцях розбудові електрогенеруючих потужностей

Сьогодні взяв участь у пленарному засіданні 15-ї сесії Закарпатської обласної ради, – повідомив голова Закарпатської ОВА. – Депутати прийняли низку важливих рішень за напрямками освіти, соціального захисту, міжнародної співпраці та інші.

Під час виступу поінформував депутатів про поточну безпекову ситуацію в регіоні, динаміку економічного зростання та інші важливі сфери життєдіяльності краю.

Головні питання – підтримка захисників та енергетична безпека Закарпаття.

Звернувся до депутатського корпусу з проханням узяти активну участь у роботі громад щодо проведення із залученням відповідних спеціалістів та експертів аналізу територій громад щодо можливості створення децентралізованої інфраструктури для генерації електроенергії за рахунок відновлювальних джерел, газу та інших альтернативних способів.

Це питання пріоритетної важливості.

Також під час сесії за особливі досягнення нагородили краян спільною відзнакою обласної військової адміністрації та обласної ради – «За розвиток Закарпаття». Щиро дякуємо за відданість українському народові.

Подякував депутатам за консолідовану позицію, взаємодію та ефективну роботу в умовах воєнного стану.

Усе це наближає нашу перемогу й робить захисників міцнішими.

clipnews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *