В Ужгороді відбулися фінальні заняття Закарпатського центру підготовки населення до нацспротиву

11 травня відбулися фінальні практичні заняття та заліки для першого та посиленого курсів Закарпатського обласного центру підготовки населення до національного спротиву. Про це повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.

До Ужгорода прибули слухачі разом з інструкторами з усіх районів краю, щоб підсумувати 96-годинний курс підготовки, показати рівень здобутих знань, умінь і практичних навичок у військовій справі.

Заліки розпочалися з практичної стрільби з автоматичної зброї та виконання вправ з вогневої підготовки. Далі слухачі курсу виконували завдання з топографічної підготовки, орієнтування на місцевості, зв’язку, реагування на загрози вогневого контакту, тактичної медицини та евакуації поранених з району зіткнення з уявним супротивником і багато іншого.

Після успішного складання заліків вручили краянам сертифікати про закінчення базового та посиленого курсів підготовки населення до національного спротиву.

Упевнені, що вони здобули критично важливі знання та практичні навички і готові реагувати на позаштатні й критичні ситуації на території Закарпаття, приєднатися до сил безпеки, оборони і рятувальників для порятунку людей по всій території регіону, а також обʼєднати навколо себе громаду для спільних скоординованих дій.

Дякуємо керівництву Центру та інструкторам за велику роботу. Те, що сьогодні ми побачили на фінальних заняттях, вражає й спонукає нас докладати ще більше зусиль для розвитку роботи щодо підготовки громадян до нацспротиву.

Підготовка населення до національного спротиву, оборона держави, територій, своїх рідних та близьких – один із основних напрямків комплексного захисту країни від зовнішнього ворога.

clipnews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *