Що таке вібратор зайчик і чому він так називається

Інтимні магазини просто рясніють різноманітністю іграшок для дорослих. Чого тільки не можна знайти в магазині інтимних товарів: вібропулі, вакуумні стимулятори, фалоімітатори та багато іншого. Але найефективнішою іграшкою вважають вібратор зайчик. Але що особливого в цій іграшці? Розповідаємо у нашій статті.

Вібратор зайчика – що це?

Цей пристрій розробили для того, щоб він служив для одночасної зовнішньої та внутрішньої стимуляції піхви. Вібратор-кролик має 2 відростки: один довгий, для занурення всередину, другий – короткий, для стимуляції клітора. Короткий відросток стимулятора має два маленькі відростки, які зовні нагадують два довгі вушка зайчика. Завдяки своїй формі, що зовні нагадує вушка зайця, вібратор і отримав назву «зайчик».

Кому підійде вібратор зайчика

Кролик-вібратор підійде для жінок, які відвідуючи секс-шоп, точно знають, що вони хочуть отримати від іграшки. Купити вібратор зайчика потрібно тим дівчатам, які хочуть отримати наступні результати:

  • Подвійну стимуляцію. Одночасна стимуляція клітора та піхви допоможе відчути множинні оргазми.
  • Підвищена насолода під час близькості. Досягати найяскравіших оргазмом можна як самостійно, так і при поєднанні з партнером.
  • Контроль інтенсивності. Вібратор кролик може працювати як від натискання однієї кнопки, так і мати дистанційне керування.

Що потрібно знати перед покупкою

Наважуючись на покупку даного девайса необхідно бути уважними при виборі агрегату. Зверніть увагу на наступні нюанси:

  • Розміри моделі. Щоб підібрати ідеальну іграшку, необхідно виміряти відстань від входу в піхву до верхівки клітора.
  • Вивчіть, з якими лубрикантами можна поєднувати вібратор, щоб не було дискомфорту під час використання.
  • Ознайомтеся з функціональністю агрегату та способом його заряджання.
  • Дізнайтесь більше інформації про бренд вібратора, його оцінки від інших покупців.

Після отримання товару обов’язково перевірте іграшку на працездатність. За наявності будь-якого дефекту необхідно оформити повернення товару.

partnernews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *