Віктор Микита у Будапешті зустрівся з представниками Державного самоврядування українців Угорщини та лідерами української громади

Під час робочої поїздки до Будапешту за дорученням Президента України Володимира Зеленського зустрівся з представниками Державного самоврядування українців Угорщини та лідерами української громади в сусідній державі, – повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.

У такому розширеному форматі нам вдалося зібратися вперше.

Співпрацю та комунікацію ми розпочали з 2021 року із взаємної підтримки і спільних проєктів. Водночас за роки повномасштабної війни ця діяльність трансформувалася в роботу з допомоги українцям, які постраждали внаслідок збройної агресії терористів.

Зараз в Угорщині проживає понад 100 тисяч українців, переселенців та тих, хто працює й навчається в сусідній країні.

Президент Володимир Зеленський визначив стратегічними такі завдання: повернення додому наших громадян, котрі через війну змушені були виїхати за кордон; збереження їхнього зв’язку з Україною, культурою, суспільством.

Тож як найближчий територіально до Угорщини регіон, ми обʼєднуємо спільні зусилля з представниками Державного самоврядування українців, лідерами української громади в Угорщині й вимушеними переселенцями, аби реалізувати надважливі завдання для всього нашого народу.

Дякую представникам української громади в Угорщині за ініціативу, всебічну підтримку та спільний курс розвитку.

Рухаємося далі!

clipnews