На Закарпатті з робочим візитом перебуває командувач військ оперативного командування «Захід» бригадний генерал Володимир Шведюк

На Закарпатті з робочим візитом перебуває командувач військ оперативного командування «Захід» бригадний генерал Володимир Шведюк, під керівництвом якого зараз закарпатські підрозділи разом з іншими формуваннями захищають Україну від окупантів, – повідомляє голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.

Провели спільну нараду із залученням усіх представників сектору оборони і безпеки регіону. Чітко розуміємо завдання нашої області в загальній системі захисту країни та ефективно їх виконуємо.

Також обговорили низку питань у закритому форматі.

Проінформував Володимира Шведюка про регіональні проєкти підтримки ветеранів і кадрових військових, серед яких – будівництво реабілітаційного центру, кредитування житла, самозайнятість та інші.

Громади Закарпаття підтримували й будуть підтримувати захисників у межах відповідних програм забезпечення військових підрозділів за місцем дислокації. Це безумовний пріоритет, тож і надалі триматимемо обраний курс.

Дякую бригадному генералу Володимиру Шведюку за зустріч, всебічну підтримку та співпрацю.

clipnews