Магнітно-резонансний томограф запрацював у Виноградівській районній лікарні

Сьогодні разом із громадою міста ввели в експлуатацію новий магнітно-резонансний томограф у кластерному закладі охорони здоров’я. Це обладнання дозволить діагностувати захворювання на ранніх стадіях, а отже, підвищить ефективність лікування пацієнтів, – повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.

МРТ придбали за кошти Європейського Союзу в межах програми транскордонного співробітництва ЄІСП «Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна 2014–2020» та за співфінансування з обласного бюджету.

Для розміщення томографа відремонтували поверх лікарні, закупили меблі й додаткове обладнання. Медики пройшли спеціальну підготовку від виробника та готові до обстеження пацієнтів.

Це знаковий крок для Виноградівщини. Зараз, в умовах воєнного стану, лікування та відновлення наших захисників є пріоритетним завданням держави на всіх рівнях. Важливо, що ургентні пацієнти районної лікарні отримали можливість проходити діагностику безоплатно.

Дякую нашим міжнародним партнерам, народному депутату України Владіславу Поляку та представникам депутатського корпусу всіх рівнів за ініціативу й реалізацію проєкту.

clipnews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *