Декоративні косметичні засоби для обличчя: призначення та види

Доглянуте обличчя — це основа довершеного образу. Підкреслити його найпривабливіші риси можна з допомогою декоративної косметики за умови її правильного вибору та застосування. При цьому вирішальне значення має якість косметичних засобів.

Тональний СС-крем кушон

Декоративна косметика для обличчя: особливості асортименту

Повноцінний макіяж обличчя передбачає використання різних косметичних засобів. Вони здатні не лише приховати дефекти шкіри, а й відкоригувати форму обличчя, надати рисам виразності та гармонії.

До основних видів декоративної косметики для обличчя відносяться різноманітні тональні засоби:

  • креми;
  • бази та тональні основи під макіяж;
  • кушони;
  • консилери;
  • праймери;
  • бронзери;
  • пудри.

Тональні креми — це одна з найширших категорій засобів для обличчя. Їх основне призначення — створення основи для макіяжу, покращення кольору обличчя та приховування дрібних вад. Сучасні креми здатні підлаштуватися під власний тон вашої шкіри, завдяки чому макіяж виглядає максимально природним. Крім цього якісні тональні креми здатні виконувати інші важливі функції. Зокрема, вони зволожують і живлять шкіру, захищають її від ультрафіолетового випромінювання та обвітрювання. Також є засоби з омолоджувальним ефектом.

База під макіяж або праймер виконує одночасно доглядові та декоративні функції. Вона зволожує шкіру, приховує розширені пори та дрібні зморшки, має матуючий ефект. Праймер контролює виділення жиру, завдяки чому тональна основа лягає рівномірно і добре тримається на шкірі. Тональна основа має більш легку текстуру порівняно з кремом. Вона створює тонкий, але щільний шар, який добре маскує дрібні недоліки і надає шкірі ледь помітного блиску.

Великою популярністю користуються тоналки у форматі кушону. Завдяки подушці, рівномірно просоченій засобом, та зручному спонжу легко нанести рівний шар і зробити поверхню шкіри ідеально гладенькою. Для складних ділянок ефективно використовувати коригуючий консилер. Він маскує темні кола під очима, пігментні плями, почервоніння, розширені капіляри.

Для корекції контуру обличчя використовують бронзери та хайлайтери. Затемнення одних ділянок та висвітлення інших створює потрібні акценти, додаючи рисам виразності. На завершальному етапі мейкапу бажано використати фінішну пудру. Вона надійно зафіксує макіяж та надасть йому природного вигляду.

Основи вибору декоративної косметики для обличчя

Декоративна косметика для обличчя має відповідати певним вимогам. Інакше існує можливість не лише невдалого макіяжу, а й виникнення проблем зі шкірою та алергічних реакцій. Тому завжди слід звертати увагу на виробника. Краще купувати засоби від перевірених брендів, які вже мають відповідну репутацію на ринку б’юті-продуктів. Зокрема дуже гарно зарекомендувала себе косметика, виготовлена в Південній Кореї.

Олівець для губ

Купуючи декоративні засоби для шкіри варто проаналізувати їх склад. Бажано, щоб вони містили:

  • натуральні інгредієнти, наприклад екстракти лікарських рослин;
  • нутрієнти — поживні речовини природного походження;
  • зволожувальні та живильні компоненти (гіалуронову кислоту, рослинні олії тощо)
  • вітаміни Е, C та A, які діють як антиоксиданти.

Дуже важливо купувати професійну косметику. Різниця в ціні, порівняно з категорією мас-маркету не є значною, тоді як якість та ефективність професійних засобів вища у рази.

Декоративну косметику для обличчя від відомих торгових марок Кореї, Польщі, Болгарії та Фінляндії можна придбати в магазині Mmeri. Завдяки широкому асортименту легко підібрати засоби, що ідеально підійдуть до вашого типу шкіри.

partnernews