Військовий ЗСУ який втратив ногу, зміг повернутися у стрій задяки протезуванню у клініці Protez Foundation на Свалявщині

Сьогодні мав за честь у стінах обласної військової адміністрації вітати нашого побратима, справжнього героя, військовослужбовця ССО Миколу Кобільника з позивним «Енейко», – повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.

Микола зазнав поранення і втратив ногу в боях з російськими окупантами на Луганщині. Однак завдяки професійній роботі команди клініки Protez Foundation на Свалявщині та підтримці депутата Закарпатської обласної ради Володимира Суботовського «Енейко» отримав сучасні протези й швидко повернувся до підрозділу після відновлення.

Користуючись можливістю, разом з Миколою Кобільником та Роман Сарай – голова Закарпатської обласної ради нагородили Володимир Суботовський почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних сил України «За сприяння війську». Ця заслужена відзнака вкотре демонструє ставлення та пріоритети Володимира до підтримки захисту незалежності України. Дякую за це.

clipnews