Підробки корейської косметики: як не купити китайський фейк

Сьогодні хочемо поговорити на дуже важливу тему як відрізнити підробку корейської косметики від оригіналу. Затребуваність корейської косметики, неуважність покупниць чи бажання заощадити породили багато фейків за цінами в кілька разів нижчими за оригінал. І якщо уважніші дівчата можуть помітити підміну, то як бути тим, хто тільки починає своє знайомство з азіатськими б’юті-продуктами?

Насправді, все не так погано. Повністю, під копірку, підробляють лише кілька продуктів, які були на піку популярності багато років тому. Зараз частіше можна зустріти «репліки», що імітують найпопулярніші продукти. Прочитавши нашу статтю, ви легко зможете відрізнити підробку корейської косметики від оригіналу.

Звідки беруться підробки?

Головний виробник та експортер контрафакту, звичайно ж, Китай. І навіть кампанія за «чистий ринок», яку за допомогою місцевих зірок просуває асоціація китайських виробників косметики, не сприяє скороченню фейків.

Чим загрожує покупка підробки корейської косметики

У кращому випадку ви даремно витратите гроші і отримаєте корейський крем, що не працює. У гіршому – алергічну реакцію. Відомі навіть випадки госпіталізації з тяжкими алергічними реакціями. Але в жодному разі не хочемо налякати вас або зовсім відбити бажання користуватися корейською косметикою. Виробники роблять все, щоб захистити свою продукцію. Просто потрібно звертати увагу на кілька речей, які допоможуть не сплутати фейк із оригіналом.

Як відрізнити підробку корейської косметики

Назва

Часто виробники підробок користуються неуважністю споживачів та роблять навмисні помилки у написанні назви товару чи бренду. До того ж, відмінність всього в одній літері допомагає їм уникнути відповідальності. Приклад: BB-crearn замість BB-cream. На перший погляд виглядає схоже (у першому варіанті буква «m» замінюється візуально схоже поєднання букв «rn»).

Упаковка

Корейські виробники роблять усе на совість. Упаковка косметичної продукції не є винятком. Для неї використовуються якісні матеріали та фарби. Звертайте увагу на те, як виготовлена ​​упаковка: літери та малюнки повинні бути чітко надруковані і не стиратися від дотику.

Захисна плівка на баночках та тюбиках, до речі, не завжди є показником оригінальності. Багато брендів її не використовують, особливо на баночках із кремом. Найчастіше можна зустріти упаковані у плівку тюбики чи захисну фольгу під кришечками.

Що має бути на упаковці:

  • Штрих код
  • Наявність складу та рекомендацій щодо застосування
  • Країна виробник (Made in Korea)
  • Дата виробництва, термін придатності та номер партії (у випадку з декоративною косметикою може зустрічатися лише на коробочці)

Додатково (використовують лише великі відомі виробники):

  • Голографічні наклейки
  • QR-код
  • Сайт виробника
  • Буквено-цифровий “батч-код” (batch code)

Аромат

Всі, хто хоч раз пробував корейську косметику, знають, що вона має неповторний тонкий і благородний аромат. Китайські підробки переважно пахнуть дуже дешево.

Дизайн

Одна з фішок корейської косметики – хитромудрий дизайн. Візьмемо, наприклад, алое-гель Holika Holika, який виконаний у вигляді листа алое вера. Продукт отримав кілька нагород за дизайн упаковки. Як правило, повторити таку упаковку дуже дорого у виробництві. Звідси з’являються невдалі спроби імітацій, які одразу впадають у вічі.

Корейська косметика здатна творити справжні дива зі шкірою, але негативний досвід може зіпсувати враження раз і назавжди. Тепер ви знаєте як відрізнити підробку корейської косметики. І пам’ятайте, оригінальна косметика з Кореї не може коштувати надто дешево без спеціальних акцій та знижок. Не заощаджуйте на своїй красі та здоров’ї. Не бійтеся перевіряти товар та купуйте у перевірених місцях.

Наш інтернет-магазин корейської косметики працює лише з перевіреними офіційними виробниками та постачальниками. А завдяки акціям та знижкам, які проходять у нас часто, ви можете придбати справжню косметику з Кореї за приємними цінами. 

 

partnernews