Яке обладнання потрібне для відкриття ветклініки

Відкриття ветеринарної клініки — це можливість розпочати досить перспективний бізнес. В Україні майже в кожній сім’ї є домашній улюбленець і всім їм час від часу потрібна допомога ветеринара. Проте, щоб клініка була дійсно успішною, необхідно придбати відповідне обладнання для ветеринарії якісного виробництва. Що саме необхідно придбати для ветеринарної клініки — читайте далі.

gallery-image

Яке обладнання потрібно придбати для власної ветклініки

Обладнання є найдорожчою інвестицією для ветеринарної клініки. Від його якості та стану залежатиме спектр та рівень послуг, які клініка буде надавати, тому на обладнанні не варто економити. В більшості випадків, окрім меблів та столів, набір потрібного обладнання складається з наступних речей.

Хірургічні інструменти та інструменти для оглядів

Без відповідних інструментів та приладів для огляду не буде можливості провести хірургічні маніпуляції. Тому для ветеринарної клініки варто придбати:

 • хірургічні інструменти — в першу чергу потрібно мати хірургічні ножиці, пінцети, голкотримачі, скальпелі та хірургічні троакари;

 • анестезіологічне обладнання — потрібне для оптимального знеболювання;

 • електрокоагулятори — необхідні для зупинки кровотечі під час операції;

 • ультразвукові скалери — потрібні для стоматологічних маніпуляцій.

Інструменти у ветклініці повинні відповідати можливостям і завданням сучасної хірургії, адже вони будуть використовуватись як в повсякденній практиці, так і в екстрених ситуаціях, при планових операціях, в реанімації та травматології.

Стерилізатори

Стерилізатори потрібні для знезараження інструментів. Вони бувають у вигляді:

 • повітряних та парових стерилізаторів;

 • термостатів сухоповітряних;

 • ультрафіолетових камер;

 • опромінювачів бактерицидних;

 • рециркуляторів ультрафіолетових;

 • опромінювачів для води;

 • аквадистиляторів.

Оскільки у ветеринарії доводиться мати справу з великою кількістю мікроорганізмів, вибору стерилізатора потрібно приділити особливу увагу.

Апарати для діагностики

Правильно підібране діагностичне обладнання дає змогу вчасно виявити захворювання та запобігти його розвитку, тим самим зберігши здоров’я домашнього улюбленця чи піднявши ефективність скотарного підприємства. Для цього у ветклініці повинні бути:

 • ветеринарні системи візуалізації — апарт УЗД дозволяє в режимі реального часу розглянути органи та тканини тварини, завдяки чому можна точно оцінити їх стан;

 • кардіологічне обладнання — спеціальні монітори допомагають виявити серцево-судинні захворювання;

 • лабораторне обладнання — наприклад, для якісного та кількісного дослідження крові варто придбати гематологічний автоматичний аналізатор.

gallery-image

Завдяки якісному діагностичному обладнанню можна значно підвищити ефективність роботи ветеринара з тваринами. З ним він зможе зробити всі необхідні дослідження, виконати диференціальну діагностику більшості патологій, а також проконтролювати правильність встановленого діагнозу та підібраного курсу лікування.

Скільки коштує відкрити ветеринарну клініку

Мінімальна сума, яка необхідна для відкриття ветеринарної клініки починається орієнтовно від $20 000. Витрати залежать від таких факторів як локація, розмір клініки та її спеціалізація. При цьому варто враховувати, що ветклініка — це бізнес, який окуповується приблизно за 2-3 роки.

Ветеринарія — це складна сфера, проте при правильному підході вона може стати улюбленою справою всього життя. Придбати необхідне якісне обладнання для відкриття ветклініки можна на сайті магазину Mindray-bio.

partnernews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *