Проїзд переправою у Тересві можуть відновити до кінця дня

Для цього на місці з самого ранку працюють фахівці. Наразі монтують додаткові труби аби збільшити пропускну здатність   води, а також ремонтують покриття, яке підмило водою.

Станом на 12.00 21 жовтня рівень води впав на 55 сантиметрів, попри це проїзд тимчасовою переправою досі залишається закритим. Ремонтники роблять усе можливе аби до вечора відновити рух.

Паралельно тривають роботи із зведення модульного моста. Наразі усі зусилля спрямовані на роботу з опорами.

На час, поки проїзд на цій ділянці не можливий просимо водіїв скористатися об’їздом через село Нересниця.

Нагадаємо, вчора внаслідок рясних опадів в регіоні значно піднявся рівень води у річці Тересва, як наслідок підтоплено тимчасову переправу на дорозі Н-09 Мукачево – Рахів – Івано-Франківськ – Львів.

У свою чергу голова Закарпатської ОВА Віктор Микита повідомив, що наразі всі зусилля спрямовані на пришвидшення роботи з будівництва мосту:

“Фіксуємо підвищення рівня води в річках по всій території Закарпаття.

Зокрема, підвищився рівень води в р. Тересва, що призвело до підмивання тимчасової переправи, яку облаштували для зручності руху транспорту дорогою державного значення на період будівництва моста.

Зараз рух на цій ділянці автошляху тимчасово обмежений. Інженери та техніка вже на обʼєкті. За інформацією дорожників, до кінця дня рух через тимчасову переправу відновлять.

Звертаюся до колег зі Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Закарпатській області та Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України з черговим проханням НЕВІДКЛАДНО ПРИШВИДШИТИ роботи з будівництва мосту через р. Тересва.

Наближається сезон дощів, і тимчасова переправа, облаштована силами громад та ОВА для зручності пересування населення, не витримає такого навантаження. Ми створили більш ніж сприятливі умови для Служби відновлення та розвитку інфраструктури, щоб завершити будівництво тимчасового мосту, однак попри це його досі немає.

Прошу Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України взяти цю ситуацію під особливий контроль”.

clipnews