На Закарпатті нагородили патрульних поліцейських, які нещодавно затримали російського шпигуна

Сьогодні разом із начальником обласного ГУНП – генералом поліції третього рангу Ярославом Колесником і виконувачем обовʼязків начальника Управління СБУ в Закарпатській області – полковником Володимиром Блудом нагородили патрульних поліцейських, які, за інформацією колег зі Служби безпеки, нещодавно затримали особу, котра ймовірно збирала відомості про обʼєкти на території Закарпаття та, можливо, була причетна до іншої протиправної діяльності на шкоду державній безпеці України, – повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.

Вказаний порушник чинив опір при затриманні і, намагаючись втекти, пошкодив службові автомобілі патрульної поліції. Офіцери були вимушені застосувати зброю щодо транспортного засобу зловмисника та успішно затримали останнього.

Знаково, що виявити його вдалося завдяки роботі інформаційно-аналітичної системи «Ситуаційний центр „Безпекове Закарпаття“».

З початку повномасштабної війни ми розуміли, що застосування сучасних технологій буде вирішальним. Це лягло в основу прийняття рішення щодо створення інформаційно-аналітичної системи.

Цей проєкт є фундаментальним з погляду оптимізації роботи правоохоронних органів у секторі безпеки регіону та забезпечення оперативності в запобіганні, виявленні, припиненні й розслідуванні можливих злочинів.

Щиро дякую правоохоронцям за професійні дії та виконання службового обовʼязку в екстремальних ситуаціях.

Закарпаття стає безпечнішим, тут немає місця криміналу та іншим злочинцям, які загрожують безпеці громадян і нашої країни.

clipnews