Заступник голови ОВА Василь Іванчо з нагоди Дня політолога провів зустріч зі студентами факультету суспільних наук УжНУ

Сьогодні діяльність у політичному та державному секторі потребує особливої підготовки, витримки, наявності необхідних навичок та знань, – повідомляє заступник голови ОВА Василь Іванчо.

Під час зустрічі зі студентами факультету суспільних наук УжНУ з нагоди Дня політолога поспілкувалися про роботу нашої команди, проблеми й перспективи політичного лідерства та порушили інші теми, які цікавили молодь.

Зокрема, зосередив увагу на різниці між функціональними обовʼязками ОВА й обласної ради, їхніми ролями в суспільстві та вплив рішень на регіон. Йшлося і про реформу децентралізації, розподіл повноважень, роботу в умовах воєнного стану.

Розповів про підтримку захисників, спрямування коштів на посилення їхнього матеріально-технічного забезпечення з бюджетів, співпрацю з міжнародними партнерами в напрямку створення житла для ВПО, релокацію бізнесу й інші проєкти, котрі втілює команда адміністрації.

Насамкінець відповів на питання й наголосив, що лише праця, наполегливість, вимогливість насамперед до себе може дати бажаний результат: стати лідером в тій чи іншій сфері.

clipnews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *