Вакансії в Польщі для чоловіків та жінок

Працевлаштування в Польщі – це можливість отримати високооплачувану роботу, розвити свої професійні навички та підняти рівень життя. Країна має багато переваг, таких як стабільна економіка, доступ до якісної освіти та медичних послуг, а також культурне розмаїття та чудові умови для життя. Польща – це країна, яка завжди була відома своєю гостинністю та широким спектром можливостей для працевлаштування. Які вакансії на роботу в Польщі є найпопулярнішими для українців, дізнавайтесь за посиланням https://ukraincydopracy.pl/uk/vacancies/poland.

Поширені вакансії для чоловіків в Польщі

Робота для чоловіків в Польщі може бути дуже різноманітною, залежно від їхнього досвіду, навичок та освіти. Ось кілька популярних вакансій, які доступні для представників сильної статі:

 • будівництво: будівельники, електрики, водопровідники, малярі, зварювальники;
 • логістика: експедитори, водії автобусів, таксі, кур’єри служби доставки;
 • автосервіс: механіки, автоелектрики, зварювальники, майстри кузовного ремонту;
 • охоронні компанії: охоронці, оператори відеоспостереження;
 • супермаркети: продавці, касири, вантажники, робітники складів;
 • сільське господарство: збиральники врожаю, водії спецтехніки, вантажники, охоронці, тваринники.

Непогану роботу для кваліфікованих кандидатів можна знайти на заводах з виробництва автозапчастин, металургійних заводах, будівельних майданчиках, у сфері металообробки та на складах. Також завжди є вакансії в компаніях, що займаються монтажем та обслуговуванням вітрових турбін та телекомунікаційних веж. Якщо Вас цікавить робота в Польщі для чоловіків, відвідайте сайт https://ukraincydopracy.pl/uk/vacancies/poland/dla-mezczyzn та ознайомтесь з актуальними пропозиціями.

Популярні вакансії для жінок та дівчат

Вакансії на роботу в Польщі без посередників пропонуються не тільки для чоловіків, а й для жінок та сімейних пар. Пропозиції різноманітні та охоплюють майже всі галузі. Важливо пам’ятати, що багато посад не обмежуються статевими ролями, тому жінки можуть працювати у будь-якій сфері відповідно до своїх навичок та інтересів. Яка робота для жінок в Польщі підійде саме Вам, дізнайтесь за посиланням https://ukraincydopracy.pl/uk/vacancies/poland/dla-kobiet.Ось кілька популярних вакансій, які часто доступні для жінок:

 • медична сфера: лікар, медсестра, фельдшер, аптекар, ветеринар;
 • освіта: вчителі, викладачі, вихователі, соціальні робітники, методисти;
 • сфера обслуговування: офіціанти, кухарі, бармени, кондитери;
 • сфера краси: перукарі, косметологи, барбери, майстри перманентного макіяжу, нігтьового сервісу, бровісти;
 • адміністрація: секретарі, асистенти, менеджери, регістратори;
 • торгівля: продавці, менеджери з продажу, консультанти у магазинах та супермаркетах;
 • сфера дизайну і творчості: графічні дизайнери, модельєри, художниці, вишивальниці;
 • догляд за дітьми та літніми людьми: няні, доглядальниці, асистенти.

Гарну роботу для жінок на літо пропонують польські фермери. Їм завжди бракує збирачів та фасувальників овочів та ягід.

Рівень заробітних плат в Польщі

Рівень заробітної плати в Польщі може значно варіюватися в залежності від різних факторів, таких як локація, галузь, рівень освіти, досвід роботи та кваліфікація працівника. Ось кілька загальних відомостей про зарплату на роботі в Польщі:

 1. Мінімальний рівень. У Польщі є законодавчо встановлена мінімальна зарплата, яка періодично переглядається і змінюється. На 2023 рік мінімальна зарплата в Польщі становить 3600 злотих на місяць. В безкоштовних вакансіях на роботу в Польщі наймачі можуть вказувати чинний мінімум, але по факту тариф буде вищим.
 2. Середній рівень. Середній рівень прибутків значно вищий за мінімальний і може бути різним для різних регіонів та галузей. В середньому, на 2023 рік, середня зарплата в країні становить близько 5000-6000 злотих на місяць.
 3. Різниця між містами та сільською місцевістю. Легальна робота в Польщі для жінок та чоловіків в мегаполісах є більш прибутковою, ніж у менших містах та сільських районах. Варшава, Краків і Вроцлав є найбільшими економічними центрами Польщі.
 4. Вплив галузі. Прибуток працівників сильно залежить від галузі діяльності. Наприклад, технічні спеціалісти та медичні працівники можуть очікувати вищої зарплати порівняно з працівниками у сфері обслуговування.
 5. Освіта та досвід. Рівень освіти та навички робітників також впливають на зарплату. Професії, які вимагають вищої освіти або спеціалізованої кваліфікації, зазвичай оплачуються вище.

Загально кажучи, Польща має середні рівні заробітної плати у порівнянні з іншими країнами Європейського Союзу, і вона може бути привабливою для іммігрантів, які шукають можливості в Європі. Однак конкретна заробітна плата буде залежати від багатьох факторів, і розмір оплати слід обговорювати з роботодавцем під час переговорів.

partnernews