В Ужгороді з’являться нові кільцеві розв’язки

Аварійно небезпечні ділянки доріг державного значення навколо обласного центру Закарпаття та збільшення кількості ДТП на окремих відрізках – головні теми наради в ОВА із залученням представників Управління патрульної поліції, Укртрансбезпеки, Служби відновлення та розвитку інфраструктури, Служби автомобільних доріг у Закарпатській області й інших, – повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.

На автошляхах гинуть люди через порушення правил дорожнього руху й недотримання швидкісного режиму.

Заслухав доповіді представників усіх структур. Є моменти, де можливо вплинути на ситуацію завдяки додатковій інфраструктурі.

На підставі отриманого аналізу поточної ситуації дав доручення до 25 жовтня цього року встановити експериментальний кільцевий рух біля ринку Краснодонців на перехресті вулиць Урожайна, Головна та автодороги державного значення М-08.

Окремо розглядаємо можливість організації експериментального кільцевого руху біля мікрорайону Шахта на перехресті вул. Тімірязєва й автодороги М-08.

Також на цих ділянках будуть встановлені додаткові камери фіксації порушень швидкісного режиму та радар-табло контролю швидкості.

Служба відновлення та розвитку інфраструктури і Служба автомобільних доріг у Закарпатській області отримали доручення невідкладно розпочати роботи зі встановлення інфраструктури. Додаткові кошти будуть виділені з обласного бюджету також і на поточне утримання окремих ділянок дороги, щоб усунути ями, які серед іншого були причиною ДТП.

Патрульна поліція та Укртрансбезпека розробляють схеми руху й відповідні положення на всіх рівнях.

Головним завданням є зменшення ризиків на дорозі та збереження життя людей. Над цим щоденно повинні працювати всі посадові особи, які відповідають за безпеку дорожнього руху.

clipnews