Сьогодні в Ужгороді відбувся черговий військово-патріотичний захід, спрямований на підтримку Закарпатського обласного центру підготовки населення до національного спротиву

Щоб подолати складну смугу перешкод довжиною 8 км, на старт вийшли представники майже всіх силових структур краю, органів місцевого самоврядування, ОВА, Обласного центру підготовки населення до нацспротиву, ветеранські, волонтерські спільноти й багато інших, – повідомляє голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.

Разом із міською радою та командою StrongRace ми провели велику роботу для того, щоб втілити в життя амбітний план з проведення забігів з перешкодами в обласному центрі Закарпаття, і зараз це вже традиційний івент.

Хочу подякувати кожному волонтеру, який прийшов допомогти на трек, медикам, співробітникам ДСНС, Національної поліції, Молодіжній раді при ОВА, фотографам і відеографам, підприємцям, команді ОВА, Ужгородської міської ради й іншим, хто підтримав нас та без кого ця подія не відбулася б. А головне – нашим героям – ЗСУ, завдяки яким ми можемо ініціювати такі заходи. Спасибі Вам усім.

Тисячі містян та гостей нашого краю на власні очі побачили, якими сильними ми є, коли об’єднані єдиною метою.

Дякуємо захисникам за приклад і мотивацію! Нині кожен метр дистанції учасники подолали на Вашу підтримку.

* * *

Разом із дорослими на старт забігу вийшли й діти, які долали свої перешкоди та дистанцію, щоб здобути бажану нагороду.

Залучати їх до спортивних активностей і військово-патріотичного виховання є принциповим рішенням, спрямованим на розвиток майбутніх поколінь. Діти бачать – діти повторюють, тож нехай беруть саме такий приклад.

Дякую батькам за те, що прийшли разом з найменшими, подарували їм свято та незабутні емоції. Вони – найважливіше.

clipnews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *