Президент Володимир Зеленський в онлайн-форматі привітав учнів закарпатського ліцею з початком нового навчального року

Сьогодні, в День знань, Президент Володимир Зеленський в онлайн-форматі привітав учнів Берегівського ліцею імені Лайоша Кошута з початком нового навчального року, – повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.

Нещодавaно в межах візиту до нашого краю Глава держави відвідував цей заклад освіти, де зустрічався з педагогами та представниками угорської національної спільноти.

Під час спілкування з учнями й вчителями Президент повідомив про запуск нового проєкту під назвою «‎Мрія», який забезпечить доступ до широкого спектра послуг для батьків і дітей у форматі мобільного застосунку, який розробили Міністерство освіти і науки України разом із Міністерство цифрової трансформації України.

Головним завданням освітньої системи «Мрія» є аналіз стандартів освіти, оцінка роботи вчителів, а також аналіз потреб учнів. Вона заснована на штучному інтелекті та спрямована на підтримку навчального процесу через індивідуальне розуміння потреб кожної дитини.

Учні та вчителі були надзвичайно раді можливості поспілкуватися з Володимиром Зеленським, подякували за підтримку й увагу, а також зазначили, що будуть із задоволенням використовувати освітні інновації, які презентував Глава держави.

Щиро дякуємо Президенту України за увагу до Закарпаття, наших дітей та освітян. Для всіх нас це надважливо в ці складні часи.

clipnews