На Закарпатті з робочим візитом перебуває глава канцелярії прем’єр-міністра Угорщини Гергей Гуйяш

Під час зустрічі обговорили питання двосторонньої співпраці й разом узяли участь в урочистих заходах з нагоди початку нового навчального року в Берегівській філії навчального центру «Матіас Корвінус Колегіум», яка цьогоріч розпочала свою роботу в оновленій будівлі, – повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.

Виступаючи перед присутніми, вихованцями та працівниками філії, подякував нашим захисникам за безмежний героїзм і можливість продовжувати освітній процес у відносній безпеці.

На урочистих заходах лунав державний гімн України, слова якого звучали дитячими голосами вихованців закладу. Гучні та мелодійні, ці голоси справили незабутні враження.

Колись ми пережили важкі часи комуністичного тоталітарного режиму на нашій землі, від яких постраждали мільйони. Зараз над нами нависла загроза рашизму, котрий прагне реваншу. Однак героїчний український народ бореться за незалежність та ціною власного життя захищає наш спосіб життя, щоб майбутні покоління і всі національні спільноти країни мали безцінну можливість зберегти й примножити свою культуру в європейській Україні.

Упевнений, що незабаром ми станемо повноправним членом ЄС і будемо справжнім прикладом нової європейської, мультикультурної, мультинаціональної та незалежної країни.

clipnews