На Закарпатті відбувся потужний захід – Ярмарок вакансій, спрямований на допомогу в працевлаштуванні та пошуку фахівців

Представники 42 підприємств сьогодні пропонували краянам і вимушеним переселенцям високооплачувану роботу за різними спеціальностями – повідомив заступник голови ОВА Василь Іванчо.

Йдеться про компанії, які займаються деревообробкою, металообробкою, виробництвом електричних побутових приладів, одягу, систем безпеки, працюють у сфері готельно-ресторанного бізнесу, перевезень тощо.

Щиро радіємо, що стільки представників бізнесу відгукнулися на нашу ідею, відповідально підготували презентації, сформували перелік вакансій та гідно представили їх на Ярмарку.

Попри непогоду, захід відбувся за планом результативно. Таким чином, ми намагалися допомогти і підприємствам, і населенню, адже одні шукають висококваліфікованих фахівців, а інші – роботу з вигідними умовами.

Водночас на івенті були намети ОВА, де розповідали про бронювання працівників, центру зайнятості, Ужгородського національного університету та партнерів з міжнародних організацій «Неємія», УВКБ ООН.

Дякуємо кожному, хто долучився до Ярмарку, допоміг втілити таку важливу ініціативу, підтримав нас фінансово. Разом працюємо над розвитком Закарпаття й України загалом.

clipnews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *