Тривають навчання у Закарпатському обласному центрі підготовки населення до національного спротиву

Перший курс Закарпатського обласного центру підготовки населення до національного спротиву продовжує навчання, – повідомив голова ОВА Віктор Микита.

На базі обласного Центру екстреної медичної допомоги для його слухачів провели теоретичні й практичні заняття з тактичної медицини та медицини катастроф.

Учасники курсу отримали важливі знання і навички надання першої медичної допомоги в критичних ситуаціях, які можна застосовувати на передовій та в цивільному секторі в разі аварій чи надзвичайних ситуацій.

Навчання проводять досвідчені фахівці Ужгородської Станції Швидкої Допомоги, які щоденно рятують десятки життів по всій території Закарпаття і виконують бойові завдання на фронті в складі Сил оборони України, рятуючи захисників під час бойових зіткнень з терористами.

Важливо, щоб слухачі курсу були готові реагувати на позаштатні й критичні ситуації на території області, приєднатися до сил безпеки і рятувальників для допомоги людям по всьому регіону, а також об’єднати навколо себе громаду для спільних скоординованих дій.

Рухаємося далі!

clipnews