Робота в Польщі для чоловіків та жінок: популярні вакансії та варіанти оформлення віз

Робота за кордоном приваблює українців вищими зарплатами, ніж вдома. Багатьох мігрантів лякає велика кількість документів, які потрібно оформити для переїзду. Цими питаннями можна займатися самостійно, але полегшити процес працевлаштування допоможуть спеціальні агентства, які цим займаються професійно. Тут ви зможете обрати підходящу вакансію та поїхати працювати легально. Робота офіційна в Польщі дає робітнику впевненість в дотриманні умов договору.

Популярні жіночі вакансії

Перед виїздом в Польщу потрібно оформити ряд документів. Одним із них є робоча віза, яка видається на основі запрошення на роботу від роботодавця. Багато хто погоджується працювати нелегально без підписання договору. Така співпраця не дає працівнику ніяких гарантій, тому через довірливість українці потрапляють в пастку шахраїв.

Робота в Польщі для жінок https://1viza.com/vacancies/krayina=polsha;komu-pidxodit=zhinkam доступна на виробничих фабриках та заводах, в сфері обслуговування та навіть на будівництві. Популярними вакансіями є: пакувальниці, сортувальниці, офіціантки, покоївки, різноробочі. Деякі поляки наймають наших співвітчизниць на роботу нянею для своїх дітей. Знання польської мови допоможе не лише краще освоїтися в побуті, а й знайти більш оплачувану вакансію.

Ким працюють чоловіки за кордоном

Найчастіше чоловіча робота передбачає значне фізичне навантаження. Але добре розвинені навички, підтверджені дипломом дозволяють знайти вакансію з більшою оплатою. Робота в Польщі для чоловіків https://1viza.com/vacancies/krayina=polsha;komu-pidxodit=cholovikam найчастіше чекає в сфері будівництва. Тут цінуються досвідчені зварювальники, арматурники, муляри та інші вузькі спеціалісти. На виробничих підприємствах також знайдеться місце для чоловічої сили. На такі роботи найчастіше їдуть сімейними парами, адже роботодавець надає не тільки робоче місце, а й житло.

Переваги працевлаштування через агентство

Щоб знайти роботу в Польщі легально, можна шукати її самостійно, через знайомих або скористатися послугами спеціальних фірм. Якщо правильність оформлення документів викликає сумніви, то найкраще скористатися останнім варіантом. Ознакою того, що агентство працює легально є наявність у нього відповідної ліцензії. Ці організації беруть додаткові кошти за працевлаштування, але гарантують юридичну підтримку та офіційне працевлаштування. Ліцензовані фірми дають додаткову юридичну підтримку, тому вони допоможуть при вирішенні суперечливих ситуацій з роботодавцем.

Як легально виїхати до Польщі

Щоб виїхати до Польщі на нетривалий термін до 90 днів не потрібно оформляти ніяких візових документів. Українці можуть перетинати польський кордон по біометричному паспорту. На цей термін роботодавець може оформити працівника офіційно. Але через 3 місяці з такими документами потрібно повернутися додому.

Більш тривале перебування в країні забезпечує річна віза в Польщу https://1viza.com/services/paket-dokumentiv-richnij. Вона видається на основі запрошення воєводства та діє протягом 12 місяців. Протягом цього періоду працівник може перебувати на території країни безвиїзно або періодично перетинати кордон. Цю візу можна оформляти відразу ж після 90 днів перебування по безвізу. Інші види дозвільних документів такої переваги не мають. Значним мінусом цієї візи є тривалий термін оформлення до 2 місяців.

Робота для жінок в Польщі може бути сезонною, тому для такого варіанту можна оформити відповідний дозвіл, що дає право працювати на таких роботах до 9 місяців. Але інші види робіт з такою візою недоступні.

partnernews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *