Віктор Микита в Брюсселі обговорював з партнерами проєкт обласного центру реабілітації військових

Під час відрядження до ???????? Бельгії в брюссельському офісі концерну Philips разом з міжнародними партнерами та представниками консалтингової компанії Schuman Associates обговорили питання оптимізації роботи, ефективного менеджменту, механізмів і напрямків співпраці, фінансування й можливої донорської підтримки в реалізації проєкту обласного центру реабілітації військовослужбовців.
Над концептом закладу ми разом із колегами з обласної ради працюємо з 2022 року, зараз же вийшли на стадію пошуку партнерів і донорів, які дозволять нам професійно, швидко та якісно виконати перший етап робіт.
Десятки тисяч захисників потребують реабілітації різного рівня, для чого необхідно створити сучасні умови, які відповідатимуть найвищим стандартам.
Зараз усі ресурси країни спрямовані на забезпечення Збройних сил та інших військових формувань, тож наприкінці 2022 року ми розпочали роботу з розробки концепції реабілітаційного центру для захисників і пошуку ресурсів для цього серед наших міжнародних друзів у поєднанні з можливостями, які є у нас.
☝????Приємно відзначити, що маємо зворотний зв’язок від партнерів: вони готові обʼєднатися й консолідувати ресурси для втілення ініціативи на Закарпатті.
У серпні до нас прибуде перша делегація з ЄС для презентації концепту в Ужгороді, огляду наявної інфраструктури, котра підлягає реконструкції, для знайомства з командою проєкту, лікарями й місцевою владою.
Також очікуємо на підписання перших угод у межах ініціативи, після чого разом з обласною радою представимо проєкт громаді краю.
Це довгий та складний шлях, однак це наша місія, яку ми повинні виконати заради наших захисників, котрі ціною власного життя й здоровʼя захищають нас і нашу Батьківщину.
Упевнений, що центр зможе обʼєднати всіх закарпатців, місцевий бізнес, громаду, яка проживає та працює за межами країни, міжнародних донорів і партнерів. Так ми разом допоможемо нашим незламним героям знову стати в стрій команди тих, хто будує майбутнє України.
???????????????????????? Дякую партнерам за підтримку та увагу до України. Разом працюємо, разом переможемо!

clipnews