Сонячні панелі та зарядні пристрої: Можливості та застосування в Україні

У сучасному світі екологічні проблеми стають все більш актуальними і розвиток альтернативних джерел енергії стає невіддільною частиною стратегії багатьох країн, як і в Україні. Сонячні панелі та зарядні пристрої є одним з ключових рішень для переходу до більш стійкої та екологічно чистої енергетики.

Сфери застосування та основні функції, що виконують сонячні панелі

В Україні обладнання, яке здатне акумулювати сонячну енергію — сонячні панелі, використовується у різних сферах. Сонячні панелі, що генерують енергію сонця, встановлюються:

 • на дахах приватних будинків;

 • на великих промислових об’єктах;

 • на фермах;

 • у дрібних населених пунктах, де відсутнє централізоване електропостачання;

 • у заміських будинках та на дачах.

Ці пристрої, здатні перетворювати сонячну енергію на електричний струм, необхідні:

 • для підтримки/живлення різних пристроїв;

 • для заряджання акумуляторних станцій, гаджетів та різної побутової техніки.

У цьому полягає головна функція сонячних панелей.

Сонячні панелі та зарядні пристрої

Переваги використання сонячних панелей та інших зарядних пристроїв

Сонячні панелі мають ряд визначних властивостей, які роблять їх зручними для використання:

 1. Це екологічна чистота – сонячна енергія не виділяє шкідливих викидів в атмосферу та не забруднює навколишнє середовище.

 2. Сонячні панелі мають довгий термін служби та низькі експлуатаційні витрати.

 3. Вони можуть працювати в умовах віддалених районів та поганих погодних умов.

В інтернет-магазині «Комтрейд» ви можете придбати надійні сонячні панелі та інші зарядні пристрої. Ваші інвестиції в сонячні панелі окупаються у майбутньому завдяки суттєвій економії на електроенергії. Ціна на сонячні панелі та зарядні пристрої може бути різною і залежить від бренду виробника, технічних характеристик та потужності конкретного пристрою.

Завдяки розвитку технологій та розширенню ринку, вартість сонячних панелей сьогодні стає все більш доступною для широкого кола споживачів. На ринку доступні різні типи сонячних панелей та зарядних пристроїв. Вони використовуються для зберігання та передачі отриманої енергії з метою максимального використання сонячних панелей та забезпечення різних пристроїв постійним електропостачанням.

Зарядні пристрої в магазині Comtrade

Для зручності споживачів інтернет-магазин Comtrade пропонує широкий вибір сонячних панелей та зарядних пристроїв, акумуляторних станцій, виконаних у різних формфакторах. У нас ви можете вибрати сонячні панелі та зарядні пристрої різних типів, у тому числі павербанки, а також акумуляторні станції таких типів:

 • Інвертори/гібридні ДБЖ — забезпечують безперервне живлення та перетворюють постійний струм у змінний струм.

 • Off-line (резервні) — призначені для аварійного живлення, коли основне джерело живлення вимкнено.

 • Line-interactive (лінійно-інтерактивні) — забезпечують стабілізацію напруги в мережі, будучи проміжним варіантом між резервними та безперервними пристроями.

 • On-line (безперервної дії) — надають можливість постійного та безперебійного живлення, використовуючи постійний струм, генеруючи змінний струм за допомогою інвертора.

У Запоріжжі, Харкові, Одесі або у Києві купити сонячні панелі та зарядні пристрої з доставкою по Україні пропонує інтернет-магазин Comtrade. Доставка товару для клієнтів здійснюється швидко з різних регіонів країни, процес покупки для вас буде максимально зручним та надійним.

partnernews