Забавки для піску та басейну

Літо — чудова пора, щоб малюки проводили якомога більше часу на природі: на дитячих майданчиках, у парках, на пляжах (звісно, тільки під наглядом дорослих). Щоб зробити дозвілля дітей біля води більш цікавим, винайдено безліч іграшок, які можна сміливо взяти із собою до басейну, на річку чи на море. Найкращі з них представлені в інтернет-магазині Калейдоскоп.

Що вибрати для ігор біля води та в піску

Найкращі варіанти розваг, які сподобаються і малюкам, і учням початкових класів:

● Надувні іграшки для басейну від Intex додатково убезпечать дитину на воді та біля неї, хоча й не виключають необхідності постійного нагляду за нею з боку батьків. Насамперед ідеться про яскраві нарукавники різних розмірів, надувні м’ячі з блискавками всередині, надувні плоти та навіть басейни, а також необхідні аксесуари на зразок ручних або ножних насосів.

● Іграшки для піску допоможуть дитині проявити свою творчу уяву в різних іграх як на самоті, так і в компанії друзів. У більшості «пісочних» наборів є відерце, граблі та лопатка, а формочки підібрані за певною тематикою: ягідно-фруктовою, будівельною, морською, транспортною тощо. Окремо можна придбати машинки для перевезення піску, деякі елементи для будівництва замків, збільшені в розмірах лопатки та граблі.

● Мильні бульбашки цікаві дітям будь-якого віку та навіть дорослим. Вони розрізняються оформленням паковання, кількістю і величиною кульок та навіть способом пускання — можна робити це не тільки класичним способом, а й за допомогою автоматичних генераторів бульбашок (наприклад, бластерів і турбогенераторів). Якщо оригінальна рідина закінчилася, завжди можна купити «запаску» великого об’єму та не обмежувати себе у веселощах.

● Інші ігри та пристосування для розваг на пляжі чи в басейні — скакалки, різнокольорова крейда для малювання тощо.

В інтернет-магазині Калейдоскоп ви знайдете різноманітні іграшки для активного відпочинку — від найпростіших «пісочних» наборів до надувних басейнів, які нагадують ігрові мініцентри. У каталозі представлена продукція відомих брендів: Wanna Bubbles,  Metr+, The Union Group, Intex, John та MiDeer. Усі товари є офіційними, доступні на складі та в разі замовлення будуть відправлені найближчим часом обраною вами транспортною компанією.

partnernews