На Закарпаття прибув перший з трьох потягів з дітьми з Херсонщини

Разом із заступниками зустріли його на залізничному вокзалі Мукачева, звідки 104 дитини в супроводі дорослих одразу вирушили на Хустщину, – повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита. – Незабаром група поїде автобусами до наших партнерів з австрійської федеральної землі Бургенланд. Останні вже чекають на них та підготували необхідні умови й програму перебування.

Під час нещодавнього візиту до Брюсселя нашій команді вдалося домовитися з іноземними партнерами з різних країн Євросоюзу про оперативне прийняття на відпочинок до 1000 дітей із Запоріжжя та Херсонщини, які перебувають у небезпечній зоні навколо АЕС.

З першого дня повномасштабної війни ми виконували місію щодо захисту дітей і матерів на безпечній території, відправляли за кордон на відпочинок, розміщували на довготривале перебування в межах Закарпаття. Ми продовжуємо цю роботу й будемо надалі ефективно її проводити.

Дякую нашим партнерам за підтримку в складний час, освітянам – за організацію та батькам – за довіру. Впевнений, ці подорожі підуть на користь нашим дітям.

clipnews