Власники мільйонного будівництва, дорогих ресторанів та друзі спецслужб рф: в Ужгородській міській раді продовжує діяльність “п`ята колона кремля”

Депутати трансформованованої у депутатське об`єднання “Рідний край” фракції ОПЗЖ в Ужгородській міській раді продовжують впливати на життя міста, руйнувати його історичну спадщину та навчати дітей у країні-агресора.

Восени 2020 року ОПЗЖ в Ужгороді несподівано провела 6 депутатів: Андрій Погорєлов, Ігор Матюк, Павло Маєрчик, Юліана Бокоч, Мирослава Роман та Віктор Жганич. Очевидно, їхні бенефіціари знали про велике вторгнення рф в Україну і готували майданчик для ворога, як то кажуть, у тилу.

Голова фракції «ОПЗЖ» Андрій Погорєлов, згідно поданою декларацією, при чи немалих статках, немає нерухомості в України, але натомість володіє нерухомістю у Москві, а його син Георгій здобуває вищу освіту у вищому навчальному закладі «Финансовый Университет при Правительстве Российской Федерации».

У той час, коли у Верховній Раді депутатів, котрі втекли працювати на рф, позбавили депутатства Трохи дисонансно виглядає, коли прихильники країни-агресора одночасно представляють інтереси українського народу, згідно з присягою депутата…

Адже відомо, що Андрій Погорєлов систематично літав до москви, виїздив до окупованого Криму, зустрічався з лідерами державних і неурядових структур рф. В Україні Погорєлов був на одній нозі з Медведчуком, Суркісом, Бойком та Льовочкіним. Саме тоді кремль зробив на нього ставку у прийдешній війні. ЗМІ, посилаючись на оприлюднені “папери Суркова”, стверджують, що саме Погорєлов мав очолити окупаційну владу Закарпаття після його захоплення. Його правою рукою міг стати інший міський депутат від ОПЗЖ – Ігор Матюк, до окупаційної влади також увійшли б: брат Артем Погорєлов, батько (колишній мер Ужгорода) Віктор Погорєлов, священнослужителі УПЦ МП, проугорський політикум та колишні «регіонали».
5 лютого 2022 року, за два тижні до великого вторгнення, Погорєлов та Ігор Матюк виїхали до Москви для останніх консультацій. Їх повернення мало відбутися в ролі гауляйтерів Закарпаття після падіння західних областей. У лютому, на власній сторінці в Фейсбуку Погорєлов опублікував фото з останніх переговорів з Матюком у Москві…

Однак, четверо депутатів від промедведчуківської політсили і далі продовжують “нести радість” громаді Ужгорода. Чого лише вартий відомий скандальний забудовник міста Павло Маєрчик, котрий має тисячі квадратів нерухомості в Ужгороді і продовжує працювати над її примноженням.
Історії з захопленням магазину “Корзо” у самому центрі міста та готелю “Закарпаття”, коли Павло Маєрчик оголосив себе новим головою спостереженої ради, усунувши з неї Дениса Копилова можуть слугувати посібниками з рейдерства.

Цей депутат, очевидно, через безкарність, продовжує руйнувати історичну частину міста, звівши біля пішохідного мосту об`єкт, котрий у 4 рази перевищує площу, вказану у дозвільній документації. При цьому, Маєрчик не соромиться погрожувати меру міста та комісії, яка робить йому зауваження, з цього приводу, фізичною розправою…
Ще одна депутатка від ОПЗЖ у міськраді Юліанна Бокоч прилаштувалася начальником відділу релокації бізнесу та взаємодії з гуманітарними та благодійними організаціями в управлінні економічного розвитку міста.

Мирослава Роман, котра прийшла депутатом замість Зої Темнохудової (остання обрала депутатство в обласній раді) займається як ФОП нерухомістю. А ще на її сторінці у “Фейсбуку” вказано, що жінка працює в ужгородському готелі “Едуард”. У мережі досі гуляє фото Мирослави Роман із закликом не закривати медведчуківські канали. Ужгородці, котрі знайомі з Мирославою, відгукуються про жінку позитивно. Але ж тут, як то кажуть, чорне не назвеш білим… Можна було й іншу партію обрати…

Замикає четвірку, яка лишилася хазяйнувати від ОПЗЖ в Ужгороді депутат Віктор Жганич. Жганич – власник одного з айдорожчих у області ресторанів під назвою “Кантрі”.

Ресторан знаходиться на самому кордоні України та Словаччини край мальовничого лісу і є місцем систематично зустрічі діючих і релокованих політичних на Закарпаття та бізнесоваих еліт.

В Ужгородській міській раді Жганич, окрім бізнесових голосувань за майно та землю, запам`ятався бійкою з депутатом від “Батьківщини” Анатолієм Ковальським.

До друга “ОПЗЖистів” у міській раді варто віднести і брата Андрія Погорєлова Артема Погорєлова, котрий взагалі – цілий заступник міського голови Богдана Андріїва.

Найсумніше в цій історії те, що майже нікого у міській раді не турбує присутність у ній “п`ятої колони кремля”, їхній доступ до службової інформації, у тому числі і про мобілізаційні заходи, розташування військових об`єктів та військовослужбовців, тощо.

Власники мільйонного будівництва, дорогих ресторанів та друзі спецслужб рф: в Ужгородській міській раді продовжує діяльність “п`ята колона кремля”

clipnews