Таємниці та сірий кардинал ОПЗЖ в Ужгороді

Серед комунальних підприємств обласного центру найбільш лакомим шматком із бюджету з року в рік ласується КП “КШЕП”. Сотні мільйонів гривень депутати виділяють на ремонти доріг, облаштування дорожніх знаків, будівництва нових ділянок. Всі мільйони проходять через бухгалтерський облік цієї організації.

Вказана структура вже після початку збройної агресії з боку путінської Росії змінила керівника. З весни минулого року нею керує такий собі Олександр Тесленко. Проте, за інформацією компетентних джерел нашого видання, ця людина є підставним керівником. Так званим Фуксом. Жодних рішень він не приймає, його доля – це ставити підписи під актами виконаних робіт, під бухгалтерський звіт, або фіктивний договір субпідряду. Одним словом, у разі чого до буцигарні потрапить саме директор підприємства.

Нам стало відомо хто насправді жирує з цього ласого шматка бюджету. Це такий собі сірий кардинал комунального підприємства Чибур Віктор. У певних колах ужгородського криміналу має прізвисько Чибурек. Вказана особа має більш ніж тісні зв’язки з депутатами опзж, котрі минулого року перевзулися і виступають в ужгородській міській раді як фракція “рідний край”. Чибурек фактично керує цими обранцями партії путіна і через них лобіює виділення мільйонів з бюджету обласного центру на підконтрольне йому комунальне підприємство. За давньою традицією таких осередків він є кримінальним дахом і одночасно фактично гаманецем проросійських депутатів в обласному центрі. Залишається риторичне питання: як про цю утаємничену особу відомо нам, а не відомо контролюючим органам?

Чому проросійське угрупування в стінах Ужгородської міськради користується грошима громади для власних оборудок, більше того для вирішення питань політичного характеру?

clipnews