Весняні ідеї як прикрасити оселю

Кожна пора року по своєму чарівна, але, погодьтеся, що саме сірі, похмурі зимові пейзажі втомлюють більшість із нас. В якийсь момент душа починає бажати більше яскравих барв та свіжих емоцій. Саме з таким настроєм ми з нетерпінням чекаємо приходу весни. Але не завжди перші теплі дні приходять із настанням календарної весни. Тому потрібно створювати собі весняний настрій самостійно! І серед різноманітних ідей створення весняного настою варто розглянути весняний декор оселі своїми руками.

Як прикрасити оселю своїми руками на весну

Створити легку та свіжу атмосферу в домівці в першу чергу допоможе банальне прибирання. Саме те, яке мама в дитинстві називали генеральним. Вимийте вікна та виперіть штори і тюлі, це вже освітить вашу оселю. Позбудьтеся застарілих чи зіпсованих речей, звільніть простір. При потребі переставте меблі та надайте нового вигляду вашому інтер’єру. Монотонність процесу прибирання являється хорошим антистресовим заходом, тому такий підхід у створенні весняного настрою є дуже корисним та безкоштовним. Ви перетворите навіть підсвідомо накопичений негатив у потрібну справу та зекономите на відвідування психолога.

До коштовної частини створення весняного декору можна віднести наповнення інтер’єру яскравими деталями чи композиціями. Проте зауважте, що при створені саме весняного настрою варто обирати пастельні відтінки кольорів, вони будуть менш насиченими та легкими для сприйняття. Така хитрість дозволить зробити інтер’єр по весняному романтичним та невагомим. Не обов’язково купувати вже готовий декор, за бажанням його можна зробити самостійно. Наприклад вироби з текстилю:

• декоративні наволочки,
• покривала,
• пледи,
• скатертини,
• серветки та навіть занавіски.

Такі деталі інтер’єру досить легко виготовити власноруч. Не потрібно володіти якимись спеціальними знаннями із пошиття. Можна просто мати тканину, базове швейне приладдям та застрочити виріб по контуру чи деталі між собою. Така ідея стане в нагоді навіть якщо у вас залишилися невеликі шматки різної тканини. Якщо вона гармонує між собою, виріб можна зшити у техніці панно.

Дуже свіжо буде виглядати квіткова композиція. Її можна створити із наявних у вас кімнатних рослин чи цибулинних, які найбільш асоціюються із приходом весни: різноманітні гіацинти, крокуси, тюльпани чи нарциси. З таких квітів можна зробити оригінальний квітник на підвіконні чи журнальному столику. Поставте цибулинні в композицію на тацю чи тарілку та обмотайте їх імпровізованим забором. Його можна зробити із звичайних гілочок щільно наклеєних на картон та перемотаних по периметру для фіксації джгутом чи атласними стрічками в тон квітам. Кімнатні квіти можна освіжити новими горщиками чи надати нового життя старим за допомогою техніки декупажу. Детально ознайомитися із іншими цікавими ідеями весняного декору із паперу своїми руками ви можете, перейшовши за посиланням.

partnernews