В Ужгородській міськраді прихильні до путіна партійці ОПЗЖ прагнуть реваншу

В Ужгороді свого часу гідно відкоментували рекламу нинішнього депутата міської ради Андрія Погорєлова. В принципі, так було і з багатьма іншими білбордами кандидатів від партії медведчука-путіна ОПЗЖ.

Тим не менше, їм таки вдалося пролізти в Ужгородську міськраду. Четверо депутатів сіли в крісла міськради.

З публікацій в ЗМІ відомо, що за декілька днів до вторгнення армії років на Україну той таки депутат Погорєлов відвідував Москву. Там у нього відбулися перемовини, там вони “рішали та ділили” Україну та Закарпаття зокрема.

Але швидкого захоплення України у росіян не вийшло. І депутати від партії медведчука-путіна спочатку притихли. Але зараз занадто осміліли.

Зараз, коли вже війна за свободу триває більш ніж рік, вказана особа разом з цімбором з влучним прізвищем Матюк ( також депутат міської ради від опзж) рішають та ділять бюджет в стінах міської ради і намагаються тиснути на інших депутатів при прийняті питань, які їм вигідні.

Тобто, зараз Погорєлов з усіх сил намагається перевзутися в патріотичні кольори? Скільки ще буде тривати панування цих псевдопатріотів в обласному центрі Закарпаття?

Скільки цю ганюбу ми маємо терпіти? В лавах Ужгородського ТРО некомплект особового складу. Гранатометник Андрій Погорєлов разом із стрільцем Матюком, вас чекає Батьківщина в окопі під Бахмутом. Чи вам страшно і не хочеться відректися від кремлівських спонсорів?

Наразі відомо, що і Погорєлов, і Матюк, перебувають у Москві, тому всіма брудними справами у міськраді займаються їхні промосковські співпартійці.

clipnews