Перевезення запірної арматури

Виклики сучасного відновлення України

Економіка України в найближчі роки в значній мірі буде залежати від створення внутрішнього попиту на продукцію і послуги. Основним рушієм буде виступати сама ж держава. Це спричинено тимчасовим зменшенням об’ємів будівництва в Україні через величезні ризики руйнувань та неможливості захисту обʼєктів. Тому приватний сектор на даний момент не має змоги ефективно інвестувати в будівництво. Перед державою зараз стоять задачі по швидкому відновленню зруйнованої інфраструктури та житлових обʼєктів, тому українські підприємства мають можливість продавати обладнання державним підприємствам та установам. Процес закупівлі в значній мірі спростився і у разі потреби відбувається по спрощеній процедурі, значний попит є саме на запірну арматуру.

Організація перевезення запірної арматури

Запірна арматура в будівництві використовується абсолютно на будь-яких обʼєктах і чим будівництво більше, тим більшого діаметру запірна арматура використовується. Проблеми з транспортуванням та переміщенням цих виробів починаються, як тільки їх вага починає перевищувати 100 кг. Як правило, переміщення вантажів зі складу на склад не викликає жодних питань та проблем і в обох точках завантаження і вивантаження є всі необхідні засоби для безпечного завантаження та вивантаження (рампи, навантажувачі, рохлі). Але будівельна площадка або будь-який інфраструктурний обʼєкт, теплотраса, таких умов не має, саме тому використовується спеціалізований транспорт обладнаний гідробортом з усіма необхідними засобами кріплення вантажу. Транспортна компанія надає для цієї задачі вантажівку, яка здатна по своїм габаритам заїхати до місця призначення та забезпечити нормальний процес вивантаження за допомогою гідроборту або крану. Гідроборт використовується в тих випадках, коли вантаж потрібно відразу перемістити з вантажівки на землю і за допомогою гідравлічного візка перемістити вантаж до місця монтажу або зберігання на обʼєкті. Також цей процес можливо виконати за допомогою крану, який через верх автомобіля вивантажує запірну арматуру. Також на будівництві бувають і навантажувачі, але в умовах сучасного відновлення транспортна компанія має забезпечувати найменш затратний спосіб.

Які труднощі в організації перевезення запірної арматури?

Для транспортної компанії перевезення запірної арматури не є складною задачею, цей процес більш складний саме для замовника та організатора процесу вивантаження. Сам процес завантаження на складі постачальника, як правило, відбувається зі складу з рампи по відпрацьованим процедурам та процесам, а сам процес перевезення – звичайна рутинна робота, тому цей відрізок упустимо. Якщо вивантаження відбувається краном, потрібно узгодити точний час прибуття транспортного засобу до місця призначення та замовити кран для вивантаження, не узгодження цих процесів може вилитись замовнику в переплату за час оренди крану або навпаки в оплату простою транспортного засобу у разі запізнення крану. Також ці процеси повинні бути узгоджені на місці з подальшим обробленням вантажу та його монтажем або забезпечення зберігання на обʼєкті.

partnernews