Депутатка обласної ради Сушко записувала на диктофон таємні наради щодо безпекових питань в ОВА

Депутатка Закарпатської облради Андріана Сушко записувала на диктофон робочі наради, з метою передачі інформації третім особам.

Про це повідомляє видання Трибуна з посиланням на відомого журналіста Павла Федаку.

Як стало відомо, депутатка обласної ради Андріана Сушко була викрита на протиправних діях, коли під час закритих нарад за участі керівництва області та депутатів обласної ради записувала на диктофон службову ініормацію з обмеженим доступом щодо безпекових питань на Закарратті. 

У той час обговорювалися безпекові заходи щодо протидії терористичним загрозам, криміногенна обстановка в регіоні, задіяні сили та засоби у протидії можливій дестабілізації. 

У зв’язку з цим силовики вимушені змінювати структуру безпеки краю щоб унеможливити атаки ворога на об’єкти критичної інфраструктури.

Окрім того, стало відомо, що під час однієї з нарад СБУ зафіксувало пряму трансляцію з телефону Сушко до іншого поки що не встановленого абоненту після чого спецслужба розпочала оперативні заходи.

Після того як ця інформація набула розголосу, депутати обласної ради почали вимагати звільнення Андріани Сушко з посади заступника голови обласної ради через дескридитацію та почати кримінальне розслідування оприлюднених фактів. 

Дії Андріани Сушко кваліфікуються КК України несанкціоноване поширення інформації про переміщення чи розташування Збройних сил України, вчинене в умовах воєнного або надзвичайного стану.

clipnews