Депутат Субатовський викачує санаторну мінералку і 90% прибутку забирає собі

Конфлікт стався в санаторії «Поляна».

Підприємець Володимир Суботовський є депутатом облради . Дає численні інтерв’ю про те, який він меценат, сім’янин, високодуховна людина.

Але останнім часом у соцмережах з’явилося багато цікавої інформації про Суботовського Володимира та його брата Віталія. Віталій взагалі жив у росії і мав бізнес у Калінінградській області. СБУ мало б перевірити інформацію про те, чи не має він російського паспорта.

А Володимир, можливо, і меценат, але це скоріше подачки армії за свої діяння. Більше того, його б також мала перевірити СБУ, бо в одному з інтерв’ю він написав таке про допомогу армії: «Придбали набої для різних видів зброї, адже вже в той час створювалась територіальна оборона, і дзвонили знайомі, просили набої, бо всі магазині були закриті. Шукали, купували, передавали…». Вибачте, а це легально купувати набої? Є такі повноваження?

Та менше з тим. Тепер про високодуховність. Ще в 2002 році Суботовський скористався родинними зв’язками і підписав з санаторієм Поляна на Свалявщині договір про спільну діяльність.

Договір був явно несправедливим – санаторій надав фірмі Суботовського будівлі під завод і бізнесмен почав качати та розливати мінеральну воду. При цьому, з якогось дива фірма Суботовського згідно умов договору брала собі аж 90% прибутку, а санаторію залишала всього 10%.

Потім нове керівництво зрозуміло, що договір явно не на користь санаторію і просило підприємця Суботовського збільшити відсоток для санаторію. Той був категорично проти. Йому було явно начхати на те, що санаторій ледве зводить кінці з кінцями. А зараз, в умовах війни, ситуація взагалі катастрофічна.

Нове керівництво санаторію розірвало угоду з фірмою Субатовського Аква-Поляна і через суд повернуло свої будівлі. Але коли комісія прийшла в санаторій, щоб провести передачу, то Суботовський зі своїми «братками» просто не пустили комісію.

 

 

clipnews