Арматура для СІП

Під арматурою для дроту СІП слід розуміти всю різноманітність пристроїв, що використовуються для кріплення дроту СІП на опорах та фасадах будівель, для підключення споживача, при з’єднанні з силовим підземним кабелем.

Арматура для СІП включає затискач підтримуючий й інші пристрої. Нижче ви дізнаєтеся про основні різновиди цієї продукції.

Поширені різновиди

Для закріплення кабелю СІП існує безліч видів арматури. Далі будуть розглянуті лише різновиди, які є найпоширенішими і дозволяють виконати електричне введення в приватний будинок.

  •       Кронштейн анкерний. З його допомогою виконується кріплення анкерних затискачів магістральних ліній СІП. Пристрій виконаний з алюмінієвого сплаву, не схильний до корозії і низьких температур. Для кріплення анкерних кронштейнів використовують бандажну стрічку із нержавіючої сталі.
  •       Затискач підтримуючий. Використовуються при монтажі, коли важливо не допустити провисання дроту між опорами.
  •       Затискач відгалужуючий. Необхідний для створення надійного контакту, що забезпечується конструкцією контактних пластин із лудженої міді, навіть із проводами малих перерізів. Цей різновид арматури використовують для з’єднання жил перетином від 6 до 150 мм2 у магістралі з жилами перетином від 1,5 до 6 мм2 при підведенні вуличного освітлення, а також електричному введенні в будинок.
  •       Затискач анкерний. За допомогою цього пристрою може бути виконане кріплення ізольованих провідників на відгалуженнях до вводів до 1000 В. Корпус цієї арматури містить внутрішні клини, виконані з термопластика, завдяки яким створюється надійне з’єднання з жилами дроту без пошкодження його ізоляції.
  •       Проміжний затискач. Різновид арматури, за допомогою якої проводиться кріплення самонесучої системи СІП-4, що має дві або чотири несучі жили, до проміжних або кутових опор.
  •       Прокладання додаткових проводів виконується вздовж затискача. Корпус кріпильного пристрою виготовлений з матеріалу, не схильного до впливу ультрафіолету.

Крюк. Вид арматури, що використовується для кріплення магістрального дроту у підвішеному стані.

Де купувати арматуру для СІП?

Найвигідніше купувати арматуру для СІП в спеціальних інтернет-магазинах. Так можна придбати необхідну продукцію за найвигіднішою ціною. Рекомендуємо обов’язково вимагати у продавця сертифікат якості. Завдяки цьому можна переконатися в тому, що арматура для СІП, що купується, повністю відповідає заявленим технічним характеристикам.

partnernews