Ківерцівські матраци КІМА — якість понад усе

Ортопедичний матрац повинен забезпечувати комфортний і здоровий сон, тому важливо вибрати якісний товар від надійного виробника.

Матраци ортопедичні КІМА мають такі позитивні якості:

 • повторюють природні вигини хребта;
 • досить пружні, але водночас зручні;
 • не мають різких запахів;
 • позбавляють власника безсоння і болю в спині.

Що важливо під час купівлі ортопедичного матраца

 1. Розмір матраца. Як правило, для двоспального ліжка оптимальна ширина становить 180 см, у такому разі партнери не заважають один одному. Максимально комфортна довжина матраца має відповідати зросту людини + 10–20 сантиметрів.
 2. Вагова категорія. Для людей середньої комплекції найкращий варіант — пружинні моделі. Повним людям підійдуть жорсткіші ортопедичні матраци — пружинні з незалежними пружинами чи безпружинні зі щільних матеріалів. Оптимальний вибір для худих людей — м’які моделі без використання твердих шарів. Якщо матрац призначений для подружжя, під час купівлі слід орієнтуватися на повнішу людину.
 3. Специфіка роботи. Для спортсменів рекомендуються більш жорсткі моделі, а для людей, зайнятих інтелектуальною діяльністю, — м’які.
 4. Стан спини. Якщо турбують болі в попереку, слід вибирати м’які моделі, які добре прогинаються. Якщо ж проблеми є у верхніх відділах хребта, то краще купувати жорсткі матраци.
 5. Те, як людина звикла спати. Якщо на боці, то підійдуть м’які вироби, щоб хребет зберігав природний вигин. Матрац повинен забезпечувати «занурення» плечей і стегон та добре підтримувати інші частини тулуба. А якщо людина спить на животі, то порушується правильний вигин хребта, у такому разі потрібна жорсткіша модель.
 6. Вік. Дитячий матрац повинен бути жорстким, а доросла людина, яка не має проблем із хребтом, може спати на моделі будь-якої жорсткості. Літнім людям, у яких знижений тонус м’язів, підійдуть м’якіші варіанти.
 7. Наповнення. Алергікам слід вибирати ортопедичні матраци з наповнювачами із синтетичних матеріалів, а також моделі, оброблені гіпоалергенними речовинами.

Як перевірити якість?

Комфортний ортопедичний матрац повинен мати щільну оббивку, бажано з натурального матеріалу. Для перевірки якості можна провести простий експеримент: сісти на матрац і поставити на відстані витягнутої руки пляшку води. Якщо пляшка не впаде, то виріб якісний.

partnernews