Харчові потреби та поживний корм для собак великих порід

Собаки великої породи у зрілому віці мають вагу до 30 кг та зріст до 60 см – це німецькі доги, вівчарки, тер’єри, лабрадори-ретривери, ін… Вони мають інші потреби, свої відмінності в будові, вазі, функціональному стані організму та здоров’я, ніж у собак дрібних чи середніх порід. Особливо різняться їхні потреби в харчуванні, і справа не тільки в тому, щоб давати великі порції; а мова йде про оптимальний, збалансований склад кормів, необхідних для кращого розвитку, росту, активності.

Здорове харчування для великих собак

У той час, як здоров’я суглобів має важливе значення для будь-якої породи цих тварин, великі собаки з більшою статурою, мають підвищений знос суглобів у порівнянні з вихованцями дрібних порід. Крім того, вони характеризуються короткою тривалістю життя, швидше старіють, вважаються літніми, коли їм виповнюється шість років. Корм для собак повинен бути низькокалорійним, поживним, збагачений мінералами, вітамінами, мікроелементами для нормального розвитку та здоров’я тварини. Тому важливо купляти такі корми для собак, які включають найкращі, корисні для здоров’я суглобів продукти:

Глюкозамін: будівельний матеріал для хрящів часто міститься в м’ясі та птиці. Він допомагає захистити кістки та суглоби вашого собаки від зносу, що робить його відмінним інгредієнтом корму для собак великих та гігантських порід. Незалежно від того, чи є у вас щеня, що росте, або літній вихованець, годування собак великих порід кормом, що містить натуральний глюкозамін, може допомогти йому підтримувати суглоби і рухливість.

Ейкозатетраєнова кислота (ЕПК) та докозагексаєнова кислота (ДГК): це найбільш поширені жирні кислоти, що додаються в корми для домашніх тварин. Ці жирні кислоти Омега-3 допомагають попереджувати появу запалення у шкірі та суглобах.

Харчування для м’язів та кісток собак

Незалежно від віку, собакам великих порід необхідні поживні речовини для зміцнення здорових м’язів та кісток. Обов’язкові поживні речовини в кормі для собак включають:

  • Кальцій. Важливий мінерал, кальцій є у таких продуктах, як йогурт, молоко та інших продуктах, що є інгредієнтами корму для собак. Вони містять кальцій, життєво необхідний для зміцнення зубів та кісток ваших великих чотирилапих улюбленців.
  • Вітамін D. Цей жиророзчинний вітамін працює у поєднанні з кальцієм, дозволяючи йому засвоюватися організмом, стимулюючи зростання кісткової тканини, здоров’я зубів, кісток та суглобів.
  • Фосфор. Необхідний мінерал для здоров’я кісток, суглобів та зубів. Разом із кальцієм він допомагає зберігати форму та жорсткість кісток, зубів.

Отримання необхідної кількості поживних речовин для вашої собаки великої породи повинно починатися з правильного раціону. Широкий асортимент каталогу інтернет-зоомагазину Petslike https://petslike.net/  пропонує великий вибір корму для великих собак по доступних цінах, з доставленням по Україні. Ви можете підібрати оптимальний вид поживної їжі відповідно до віку, породи, особливостей фізіології та здоров’я вашого вихованця, його конкретних потреб.

partnernews