Як вибрати музичні колонки?

Одним з основних критеріїв вибору музичних колонок є їх форм-фактор. У даному плані особливо популярною стала підлогова акустика. Купити в Україні її можна в інтернет-магазині компанії Showtime. Це буде за всіма параметрами вигідне придбання.

Підлогова акустика Heco Elementa 700 Satin Lacquer Black

Для яких цілий доречно купити підлогу акустику?

У процесі вибору домашнього кінотеатру варто починати з того, для чого потрібне дане обладнання і де воно має бути розміщене. Якщо мова йде про потужну систему, наприклад, 5.1, яка складається з п’яти акустичних установок і сабвуфера, то найкращим варіантом монтажу для неї стане підлога. Це буде виправдано з багатьох причин. Та в першу чергу підлогова акустика з каталогів провідних виробників дозволить створювати ефект присутності в системі звучання внаслідок застосування максимально можливої потужності. Якщо таке обладнання розмістити на стіні чи в ніші шафи, то виникне велика вагітність того, що конструкція не витримає і впаде додолу. А от підлоговий варіант забезпечує ту важливу стабільність, завдяки якій дана система зможе виконувати свої функціональні завдання без ризику руйнування. Тобто, наприклад, потужна підлогова акустика з каталогу інтернет-магазину Showtime буде доречно у просторих залах.

Ключові критерії вибору варіанту підлогової акустики

Unison Research SECONDA SE MAHOGANY

Дане обладнання має цілий перелік важливих і другорядних характеристик. Всі їх бажано враховувати перед тим, як купити підлогову акустику. В каталозі нашого магазину зручними підказками стануть фільтри сайту, який сам по собі є інтуїтивно зрозумілим. В першу чергу це:

  • Бренд. Замовити таке обладнання можна у нашому магазині від таких провідних торгових марок, як, наприклад, Bowers&Wilkins, Dali, JBL, Klipsch, Monitor Audio, Piega, Polk Audio, Triangle, Yamaha.
  • Тип живлення. Акустичні колонки можуть бути пасивним та активними. Перший варіант підключається до стаціонарного підсилювача потужності й отримує від нього живлення. А от другий тип комплектується вмонтованим підсилювачем потужності.
  • Особливості. Акустика може бути доповнена фазоінвертором, знімною решіткою, технологіями Hi-Fi, Hi-End та Bi-Wiring. Дані пристрою можуть бути моніторними, бездротовими, активними з живленням. Фазоінвертор в різних конструкціях виводиться на фронтальну панель або є прихованим.
  • Потужність. Це дуже актуальний критерій для даної акустики. Адже від нього залежить гучність звучання. У нас пропонуються прилади даного типу потужністю понад 400 Вт. Хоча за бажанням можна вибрати й варіанти з нижчим потенціалом. Тим більше, що це далеко не єдина характеристика обладнання.

Якщо вас цікавить підлогова акустика, купити в Києві та інших містах України її дуже зручно через інтернет-магазин Шоутайм. Наші спеціалісти наші спеціалісти охоче допоможуть вам зробити гарантовано правильний дріб. Придбана в нас відео та акустична техніка слугуватиме вам багато років, забезпечуючи чистим, потужним, реалістичним звуковим контентом.

partnernews