Апаратна діагностика шкіри

Косметологія — наука, яка вивчає прояви естетичних проблем людського організму, розробляє методики та різні доглядові програми для обличчя та тіла. Сучасна косметологія пропонує ефективні рішення для проблемної шкіри та профілактичний догляд за здоровою.

Які параметри діагностують

Сучасна жінка повинна знати тип та стан своєї шкіри, показники вологості, жирності, еластичності, пігментації, індивідуальні особливості догляду. Визначити ці параметри дозволяє апаратна діагностика. Процедура проводиться за допомогою спеціальних оптико-електронних апаратів, оснащених мікропроцесором та датчиками, що оцінюють стан епідермісу та дерми за необхідними параметрами.

Коли і навіщо потрібна діагностика шкіри

Апаратна діагностика на початку лікування дозволяє виявити вікові зміни (видимі та приховані), визначити порушення функцій шкіри на ранньому етапі. За результатами цієї процедури фахівець підбирає необхідну процедуру та відповідні косметичні засоби.

Після закінчення лікування діагностика допомагає проконтролювати ефективність проведених процедур. За змінами спостерігають кожних 3 місяці протягом року.

Що таке апаратна косметологія

Апаратна косметологія https://slim.ua/uk/likar-kosmetolog – це різні процедури для омолоджування та оздоровлення за допомогою обладнання, створеного на основі новітніх технологій. У апаратній косметології використовуються різні фізичні чинники: ультразвукові коливання, струм, лазер, вакуум, радіочастотні хвилі.

Види апаратних процедур у косметології

Залежно від фізичних параметрів під час проведення процедури виділяють такі види апаратних методик як:

вакуумні – чищення обличчя, масаж за допомогою вакуумних маніпул;

• механічні – алмазна мікродермабразія;

• лазерна епіляція https://slim.ua/uk/lazerna-epilyaciya , фотоомолодження;

• ультразвукові – пілінг, фонофорез, чищення обличчя;

• радіохвильові – RF-ліфтинг;

• електричні – міостимуляція, мікрострумова терапія.

Які проблеми вирішує апаратна косметологія

Апаратна косметологія ефективна при таких проблемах як: небажане волосся на тілі, надмірна вага, целюліт, розтяжки, зниження пружності та еластичності шкіри, купероз, розацеа, лущення, пігментація, зморшки, рубці, шрами.

Протипоказання

Протипоказання до апаратної косметології мають медичний характер. Не рекомендується проводити процедуру при серцево-судинних та ендокринних захворюваннях. Обмеженням є злоякісні пухлини, запальні процеси, вагітність, лактація та підвищена температура.

Чи шкідлива апаратна косметологія

Робота апаратів побудована на принципі повної синхронізації з фізіологічними ритмами організму людини, тому безпечна для людини.

partnernews