Як розробити прапор компанії: основні рекомендації

Прапор – це не лише символ держави, але й обов’язковий рекламний атрибут будь-якої компанії. Це інструмент, що використовується для покращення візуального спілкування із потенційними клієнтами та привернення уваги за допомогою кольорових відтінків. Замовити друк прапорів будь-якого призначення, розмірів та дизайну можна, звернувшись до компанії «Лакор» https://lakor.com.ua.

Правила розробки рекламного прапору

При створенні рекламного прапору, потрібно враховувати деякі важливі моменти. Перш за все, потрібно звертатися до перевірених фахівців, які знають та дотримуються усіх вимог щодо створення фірмової символіки. Пам’ятайте, що для створення чогось креативного потрібна гарна уява та професіоналізм. Також особливої уваги заслуговують такі правила:

  • Унікальність. Не допускається, щоб стяг був схожим на якийсь прапор інших країн чи компаній, що існують. Тут дуже важливо враховувати усі деталі та розробляти справді унікальні ідеї та макети.
  • Впізнаваність. Важливо створити такий прапор, що буде легко запам’ятовуватися потенційними клієнтами чи партнерами. Зображення повинно бути чітким, легко читатися та мати певний сенс. Зазвичай акцентом на стягах стає фірмовий логотип чи герб фірми.
  • Симетричність. Наносячи емблему на полотно, потрібно зробити так, щоб вона розташовувалася в центрі, якщо вона досить великих розмірів. Якщо ж логотип невеликий, тоді краще розмістити його у правому верхньому куті, максимально наближено до флагштока. Так емблему буде добре видно навіть у разі сильних поривів вітру.
  • Дотримання правил геральдики. Спеціалісти рекомендують не використовувати поруч надто яскраві та темні кольори і відтінки. Також враховуйте, що текст не буде читатися, якщо його нанести зі зворотного боку. Виняток – лише двосторонні стяги.

Дуже важливо поспілкуватися із дизайнером перед початком створення макету. Важливо донести фахівцеві свої бачення, а також особливості напрямку діяльності компанії. Зображення повинне нести простоту, не бути надто складним, а навпаки – легко сприйматися та запам’ятовуватися аудиторією. 

Матеріали для друку

Зазвичай для друку використовують такі види матеріалів:

  • прапорну сітку;
  • атлас;
  • поліестер;
  • габардин.

Тут потрібно звернути увагу на те, де буде використовуватися стяг. Для вулиці варто обирати більш міцні матеріали, а для розміщення в кімнатах – легші. 

partnernews