Інтернет-магазин “Оптика Люксор”

В “Оптика Люксор” ви можете зручно та без ризику замовити контактні лінзи будь-якого типу. Будь то сферичні контактні лінзи для корекції короткозорості та далекозорості, торичні контактні лінзи для корекції астигматизму або мультифокальні лінзи для пресбіопії – у інтернет-магазині ви зможете придбати всі https://opticaluxor.ua/catalog/kontaktni-linzi відомих виробників недорого, швидко та надійно. Незалежно від випадку і того, як довго ви хочете їх носити, “Оптика Люксор” пропонує великий вибір контактних лінз, засобів догляду та аксесуарів за розумними цінами.

Одноденні та щомісячні лінзи для максимального комфорту при носінні

Одноденні лінзи ідеально підходять для щоденного носіння без очищення або якщо ви хочете обійтися без окулярів лише час від часу. М’які лінзи вставляються щодня свіжими, тому вам не потрібно турбуватися про догляд за лінзами. Якщо ви регулярно носите контактні лінзи, то дешевшою альтернативою для вас будуть щотижневі або щомісячні лінзи. Магазин також пропонує великий вибір річних лінз. Вони особливо підходять для людей, у яких значення діоптрій (значення зору) залишається незмінним протягом тривалого часу.

Якщо ви хочете насолодитися особливо комфортним носінням, спробуйте сучасні силікон-гідрогелеві контактні лінзи. Вони оптимально забезпечують ваші очі киснем, так що можна досягти дуже гарного комфорту при носінні і тривалого носіння.

Які щоденні лінзи та які ваші переваги?

Щоденні лінзи – це ті лінзи, які можна носити лише протягом дня, тобто час неспання, а потім утилізуються. Свіжі контактні лінзи використовуються щодня, так що немає забруднюючих речовин, які переносять мікроби та патогени у вічі.

Що таке місячні лінзи та які ваші переваги?

Цей тип об’єктива використовується понад 30 днів. Такі продукти з особливо високою проникністю кисню, такими як біофічність або моделі чистого зору, можуть навіть мати на увазі протягом одного місяця. Ці лінзи підходять для всіх перевізників, які мають розширений носій Hythm.

Це, наприклад:

• спеціальні професійні групи,
• пілоти та стюардеси,
• зміни працівників.

Цей тип контакту також може бути рішенням для клієнтів із проблемами обробки.

clipnews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *