Купити акції компаній США

Експерти прогнозують зміцнення долара цього року, а також зростання акцій американських компаній. Пропонуємо до вашої уваги список компаній у США, акції яких стануть відмінним вибором для інвестицій.

Декілька загальних рекомендацій щодо купівлі акцій

Акції фахівці рекомендують купувати назавжди, оскільки саме довгострокове інвестування має істотну перевагу – на ньому не відображаються короткострокові коливання ринкової ціни цінних паперів. Ми підібрали компанії, акції яких виглядають привабливими саме з огляду на довгострокову перспективу, кожна компанія має потенціал, достатній для нарощування продажів та прибутку.

Оскільки компанії невеликі, ймовірність збільшення їхньої ринкової вартості в 3-4 рази дуже велика. Річний еквівалент прибутку становить близько 15%, а це в кілька разів більше, ніж прогнозована дохідність на широкому американському ринку.

Важливо! Довгострокове інвестування не означає, що можна придбати акції, а потім забути про цінні папери. Власник повинен відстежувати їхню вартість, ймовірно, їх доведеться продати у разі фінансових складнощів або банкрутства компанії.

Нарощування успіхів компанії означає хороший прибуток для власників цінних паперів, відповідно навіть при короткостроковому падінні акцій ви залишаєтеся в плюсі.
Найкращі компанії США для інвестування

1. Salesforce.com

Вартість акції – трохи більше $91.

Компанія спеціалізується на розробках IT-рішень для корпоративних замовників та на сьогоднішній день є лідером у сфері CRM-систем. Її клієнтами є великі онлайн компанії, як, наприклад, Сisco, ред стар покер і Hitachi.

Акції компанії щороку зростають у ціні, фінансові показники стабільні, їх зростання входить до індексу S&P 500.

Корисно знати! Розвиток компанії відбувається завдяки поглинанню перспективних стартапів та молодих компаній із цікавими ідеями.

2. Adobe Systems

Вартість акції – майже $143.

Компанія відмінно зарекомендувала себе як виробник якісного програмного забезпечення для графічного дизайну, хмарних сервісів та цифрових маркетингових інструментів.

Якщо розглядати коефіцієнт ціна/прибуток, цінні папери компанії не виглядають привабливими, однак Adobe стрімко розвивається. Минулого фінансового року продажі збільшилися на 22%, а прибуток зріс на третину.

3. Acuity Brands

Вартість акції – трохи перевищує $166.

Компанія займається виробництвом приладів освітлення, світильників, а також систем керування освітленням для побутових та корпоративних клієнтів. Перспективи Acuity дуже привабливі особливо у світлі того, що споживачі переходять на високоефективні системи освітлення, цифрові мережі, технології «розумний дім». Крім цього, компанія зробила кілька корисних придбань з метою розширення своєї діяльності. На думку аналітиків, доходи компанії збільшаться на 15-20% протягом майбутнього фінансового року.

4. Celegene

Вартість акції – майже $117.

Компанія спеціалізується на розробці біотехнологічних медичних препаратів, а також протиракового засобу, саме на цю розробку власники компанії роблять ставку та прогнозують збільшення продажів у два рази.

Препарат Revlimid схвалений пацієнтами для лікування на ранніх стадіях множинної мієломи. Такі результати значно розширили продаж препарату, його ринковий потенціал. Сьогодні ліки тестуються для боротьби з іншими небезпечними захворюваннями. Лікарські засоби, представлені в лінійці компанії, також досить перспективні. На тлі очікуваного прибутку ціна акцій компанії виглядає демократичною.

5. Danaher.

Вартість акції – трохи більше $85.

Компанії належить близько трьох десятків підприємств у галузі науково-дослідних розробок, а також інноваційних рішень для різних галузей, зокрема медичної.

Один із факторів зростання прибутку компанії – купівля та продаж невеликих компаній з цікавими розробками. Основний напрямок – сфера охорони здоров’я. Річна прибутковість цінних паперів компанії за минулий фінансовий рік становила близько 15%, а найближчі кілька років рівень продажів акцій збільшиться на 5%. Оскільки компанія грамотно оптимізує доходи, покращує свої фінансові показники, прибуток також зростає досить швидкими темпами.

partnernews