Новинки колекції Pandora Mе

Бренд Pandora має декілька базових колекцій, які постійно доповлює. Кожна з них, це свій стиль. Pandora Me – одна з основних та найбільш популярних. Цієї зими сталося найбільш масштабне поповнення. Бренд придумав нову концепцію, яка розширила можливості шанувальниць у створенні своєї власної прикраси. Тепер створити браслет чи колье можна не тільки наповнивши його прикрасами, але й удосконалити основу. Як це працює та що пропонує Пандора розкажемо далі.

Інтернет-магазин Fragola дає можливість купити прикраси Пандора в Україні, а в цій статті для вас огляд прикрас, випущених до колекції, базової колекції Pandora Me. Колекція включає намиста, браслети, медальйони, сережки, підвіски і кільця. Найцікавіші з них – це браслети та ланки. На них звернув увагу бренд та створив оригінальні доповнення у вигляді додаткових ланок. їх можна міняти та створювати власну основу.

Нові браслети Pandora Me

Всі новинки прекрасні, ми розповімо про кількох бестселерів, які одразу завоювали серця шанувальниць. Ці основи можна буде доповнити самостійно за допомогою додаткових ланок. Це зробило їх найпопулярнішими моделями на даний час серед прикрас Пандора.

● Браслет із великими ланками
Прикраса зі срібла 925 проби у вигляді ланцюжка із великих ланок. Особливістю прикраси є ланки, що відкриваються. Тут не одна застібка у формі карабіна, а одразу три ланки, які можна відкрити. Таким чином, ви можете створити свій ланцюжок браслет. Попереджуючи ваші побоювання на рахунок безпеки скажемо, що структура та формат відкриття ланки створена так, що вона не може відкритись самостійно. Додаємо кілька медальйонів або підвісок і прикраса набуває неповторного вигляду. І тут головне, не переборщити. Ланцюжок-браслет дозволяє носити не більше 8 медальйонів. Завдяки ланкам легко регулювати довжину браслета.

● Браслет із середніми ланками
Це схожа модель із попередньою, але її особливість у розмірі ланки. Вона меншого розміру, але також оснащена трьома ланками, що відкриваються в середині браслета. Функціональні ланки та застібка-карабін такого ж розміру, як і ланки у великому браслеті. Вони виділяються, чим створюють свій особливий стиль.

● Браслет з культивованими перлами
Оригінальний ніжний браслет з культивованими перлами. Ця прикраса поєднує у собі дві частини. Одна з низки перлин, а інша з великих ланок. Браслет оснащений застібкою-карабіном. Одна з небагатьох новинок, які не відносяться до браслетів-ланцюжків, але стали в ТОПі серед нових прикрас Пандора.

Любителі рожевого золота, можуть порадувати себе цими моделями у стилі Rose. З рожевого золота прикраси виглядають зовсім інакше. Обирайте свій варіант залежно від стилю.

Ланки Pandora Me

Новинкою стала родзинка, придумана до браслетів з великими та малими ланками. Це доповнення у вигляді додаткових ланок, які можна додати до браслета або замінити стаціонарні. Завдяки формату браслета, в якому є кілька ланок, які можна відкрити, до нього додають дві стилістичні ланки. Таким чином, ви отримуєте зовсім нову прикрасу.

● Подвійна матова ланка
Подвійна ланка виконана у чорному матовому кольорі додасть фактурності твоєму браслету. Матові ланки розміщують між функціональними елементами всередині браслета. Їх використовують також для намиста. Завдяки оригінальному матовому стилі, срібні ланки на браслеті з того ж металу будуть виділятись. 

● Подвійна фіолетова ланка
Дві ланки зі срібла у фіолетовому кольорі. Колір нанесений на ланки тільки зовні. Тертя, яке утворюється з середини швидко зносить його. Колір виконаний хзавдяти нанесенню ємалі відповідного кольору. Така сама функціональність. Оригінально виглядає з підвісками такого ж тону. Доповнить фіолетовий образ в одязі або розбавити однотонний яскравою плямою.

● Стилізована ланка
Окраса у вигляді довгої ланки, але в одній одиниці. Такая ланка є двох видів – лита та звичайна. Литі ланки прикрашають написом з побажаннями, словами кохання. Таку ланку вставляють між ланок у середину браслета. Вона утворює повноцінну прикрасу, яка не потребує доповнення.

Інтернет-магазин Fragola запрошує купити Пандору та її новинки. Браслет ланцюжок – це оригінальний стиль та неповторний образ. Виріб допонить ваш стиль. Браслет такого формату дозволяє носити додаткові підвіски або використовувати його як самостійну прикрасу. На сайті можна підібрати прикраси з будь-якої колекції Pandora.

partnernews