Технічний університет в Кошіце — на які особливості вступу слід звернути увагу та чому багато абітурієнтів обирають саме цей заклад?

На сьогоднішній день дуже багато хто хоче вчитися в технічному університеті, де могли б навчити необхідним навичкам для того, щоб працювати за певною спеціальністю. При цьому один із популярних технічних університетів у Кошиці пропонує абітурієнтам найбільш нормальні та оптимальні умови для навчання. При цьому історія закладу говорить про те, що було засновано установу у 1952 році.Щоправда, коріння все-таки можна здобути в далекому минулому. Наприклад, 1657 року технічний університет ще не мав того статусу, як сьогодні. Але в той же час, вже в 1762 його перевели на більш високий рівень. Більше цікавих фактів та подробиць можна прочитати на спеціалізованому сайті: https://weststudy.com.ua/uk/universitety/tekhnicheskij-universitet-v-koshice/, де представлені інформаційні дані щодо установи.

На які особливості слід звернути особливу увагу?

В установі здобувають не тільки освіту, а й можна займатися науково-дослідною діяльністю. Вся така діяльність розроблена у всьому комплексі наукових дисциплін. Наприклад, технічний університет навчає студентів тому, як грамотно і правильно здійснювати видобуток руди, а також як виробляти виготовлення та обробку металевих різних матеріалів. Найважливіше, що раніше можна було розпочинати навчання ще у шкільному віці, а зараз абітурієнти можуть подавати заявки виключно після школи. Що ж до факультетів, то їх досить багато:

     1. важке машинобудування;
     2. гірничо-металургійний факультет;
     3. електроніка;
     4. будівництво;
     5. виробничі технології;
     6. професійні дослідження;
     7. економіка;
     8. прикладне мистецтво;
     9. аеронавтики.

Сьогодні кожен абітурієнт має враховувати той факт, що перед вступом важливо познайомитися з повноцінним списком документів. Їх необхідно подавати у строки, вказані на офіційному сайті. При цьому варто пам’ятати, що до заявки на вступ необхідно вказувати ще й інформаційні дані про те, чи гуртожиток потрібний. Також із документами подається фотографія.

Що важливо знати?

Нині функціонують 9 факультетів. При цьому одночасно можуть навчатися близько 10 000 осіб. Можна вивчитися на бакалавра чи магістра, а ще на доктора наук, за потреби. Цей університет знаходиться в Центральній Європі, тому точно вартий уваги.

partnernews