Кухонні фартухи зі скла з різноманітним принтом — на які особливості матеріалу слід звернути увагу та які принти в тренді?

Скляні кухонні фартухи давно стали популярними. Справа в тому, що багато хто погоджується саме на такі вироби через те, що вони виглядають дуже розкішно та красиво, їх можна зробити з будь-яким декоративним візерунком. В принципі, в кухонну кімнату елегантно і креативно ставити такий фартух зі скла, тому що він має безліч переваг та зручний у користуванні.

Інтер’єрний елемент настільки дуже подобається професіоналам та любителям, то його стали пропонувати дедалі частіше. Якщо все-таки скляний фартух хочеться, то можна без проблем замовити його на спеціалізованому сайті: https://www.decorprint.com.ua/, де фахівці своєї справи запропонують різноманітні варіанти принтів, які дійсно варті уваги. Цінова політика буде відрізнятися залежно від того, якого розміру необхідний скляний фартух на кухню, наскільки складним буде принт і як швидко необхідно виконати те чи інше замовлення в цілому.

На які особливості слід звернути особливу увагу?

Скляний фартух має цілу низку переваг. Серед основних особливостей, про які слід знати, важливо виділити такі:

1. гігієнічність. На скляному фартуху будуть відсутні затиральні шви та інші нерівності, в яких може накопичуватися бруд.

2. простота монтажних работ. Фахівцям не буде складно встановлювати фартухи, оскільки складнощів у монтажі немає.

3. дизайнерські рішення. Скляні фартухи можуть бути фактурними або рівними, але водночас зображення під склом може бути найрізноманітнішим – все залежить від побажань клієнта. Колірну гаму та зображення теж вибирає клієнт.

4. фактури. Різноманітність фактур справді вражає. Вони можуть бути глянсовими, матовими, з різним різьбленням на поверхні. Причому якщо вибрати глянсовий варіант відбиває світло панелі, а це здатне збільшити простір кухонного приміщення.

5. підсвічування. Останнім часом актуальними є варіанти підсвічування для скляних фартухів, що дійсно виглядають при світлі дуже круто.

Правда важливо враховувати, що скляні фартухи справді класні, але водночас вимагають специфічного догляду спеціальними розчинами та виключно м’якими кухонними губками.

partnernews