МРТ черевної порожнини

МРТ черевної порожнини – можливість точної оцінки стану черевної порожнини.

Для того щоб максимально точно оцінити стан органів черевної рекомендують магнітно-резонансну томографії. Вона дозволяє поставити точний діагноз без додаткових досліджень. На базі отриманих даних проводять коректне лікування, що в значній мірі збільшує ймовірність позитивного прогнозу для пацієнта.

Даний метод діагностики абсолютно безпечний. При проведенні діагностичної процедури не виникає ніякого хворобливого відчуття або дискомфорту. Виконати МРТ черевної порожнини Львів можна в медичному центрі «МРТ-Експерт». Тут  пропонують послуги з найкращим співвідношенням ціни та якості обслуговуванні.

При направленні на МРТ доктор визначає необхідний вид дослідження. Найбільш часто лікарі призначають проведення за допомогою томографа великого огляду черевної порожнини. Це дослідження дозволяє оцінити стан всіх внутрішніх органів і м’яких тканин.

Процедура магнітно-резонансної томографії полягає в пошаровому скануванні певної ділянки тіла. Це дозволяє виявити патологічні процессі та аномалії. При проведенні обстеження отримують тривимірні знімки.  Вони допоможуть лікарю поставити точний діагноз.

МРТ органів черевної порожнини може підтвердити або спростувати вроджені аномалії органів черевної порожнини, а також розвиток запальних процесів.

Також часто обстеження призначають для точної діагностики наступних патологій:

      ● Кистозних утворень.
      ● Цирозу печінки.
      ● Злоякісних пухлин.

За допомогою МРТ виявляють каміння в жовчовивідних протоках і проблеми з судинами. Дають направлення на МРТ черевної полостіпрі виникненні спірної ситуації або неможливості встановлення точного діагнозу іншими способами. Також обстеження показано у випадках, коли необхідно терміново визначити причину важкого стану. Неодноразове дослідження призначають з метою моніторингу стану конкретного органу після операції або проходження курсу лікування. Найбільш часто необхідність в цьому виникає при проведенні хіміотерапії. В цьому випадку знімки отримані в процесі МРТ порівнюють з метою відстеження динаміки захворювання.

Незважаючи на безпеку процедури МРТ для неї існують певні протипоказання. Перш за все дослідження заборонено при наявності імплантатів, сторонніх предметів або татуювань, в складі яких є металеві складові. Це пов’язано з тим, що під впливом магнітного поля томографа вони можуть нагріватися, розширюватися, а в деяких випадках навіть переміщатися. Це може привести до хворобливих відчуттів, а іноді до поранень. Не можна проводити обстеження пацієнта на томографі, коли проводяться заходи щодо штучної підтримки життя.

Небажано проходити МРТ в період вагітності і лактації. Якщо є психічні відхилення у вигляді фобії замкнутого простору можна спробувати пройти обстеження на відкритих апаратах. Також є й інші протипоказання для процедури, тому приймати рішення про її доцільність повинен лікар в кожному конкретному випадку.

partnernews